Horoskop

20. září 2018

LEV

Dnešní den se nese ve znamení zábavy. Že máte spoustu povinností a program nabitý až do noci? To nevadí. Zábavu můžete přinést už do svého outfitu třeba pomocí originálního doplňku. A i každodenní rutina se dá zpestřit třeba přátelskou soutěží s partnerem nebo partou přátel.

PANNA

Samota vám dnes nebude svědčit. Pokud můžete, vrhněte se v tento den do týmové práce se svými kolegy. Spolupráce v kolektivu vám totiž půjde hezky od ruky a ještě se sblížíte. I v osobním životě vám prospěje spíš než individuální program nějaká společná aktivita s partou přátel. 

VÁHY

Něco prostě není správně. Trápí vás tento pocit už nějakou dobu? Dnes je ten správný den na to, pokusit se tyto pocit vyřešit. Zkuste si popovídat s partnerem, jestli jste stále na stejné vlně nebo se dlouze zamyslete a najděte zdroj těchto citů. K řešení pak už nebudete daleko.

ŠTÍR

V minimalismu je síla. To platí jak při volbě dnešního outfitu, tak v rámci vašeho prostředí. Najděte si čas a uspořádejte si třeba šuplík se šperky nebo jen plochu počítače. Potěší vás svěží vzhled i pocit, že se ve svém okolí vyznáte. Odpoledne se vydejte třeba do parku na čerstvý vzduch.

STŘELEC

I přesto, že se vám poslední dobou daří v milostném životě poměrně dobře, dnes můžete očekávat pocit úzkosti. Je to ten pravý? Neposouvá se náš vztah moc rychle nebo pomalu? Nenechte se zastrašit a v klidu si rozmyslete, po čem toužíte. Žádná univerzální odpověď neexistuje, záleží jen na vás.

KOZOROH

Už od rána se necítíte zrovna optimálně. Práce vás překvapivě nebaví a nezachrání to ani speciální čokoláda pro špatnou náladu. Pomůže ale povzbuzující řeč od kamarádky. Vynechte proto oběd s kolegy a sejděte se nad lehkým obědem a možná i skleničkou vína. Odpoledne bude hned lepší.

VODNÁŘ

Pokušení je silné, ale zkuste odolat. Díky hvězdám budete mít dnes vyjímečnou potřebu porušit svoje předsevzetí a zásady. Nedejte se! I když butiky lákají na skvělé ceny i módní kousky, utrácet teď by vás později mohlo zbytečně mrzet. Zkuste proto shromáždit veškerou pevnou vůli a odolejte.

RYBY

Mars, jehož vliv je momentálně velmi silný, by ve vás mohl vyvolat potřebu žárlit. Zkuste potlačit svoje podezíravé myšlenky a zaměřte se na to, proč partnerovi či kamarádce věříte. Zbytečně žárlivá scéna by totiž mohla poničit jinak harmonický vztah.

BERAN

Intenzivní zážitky a dobrodružství se mohou zdát jako jediný způsob, jak prožít život, o kterém stojí za to mluvit. Dnes budete mít ale pocit, že byste se raději chvilku nudili a spokojeně si užívali věcí, které znáte. Na tom není čas od času nic špatného. V jednoduchosti je krása!

BÝK

Hlavou se vám honí nápady na vylepšení bytu jako o život a přemýšlíte, který z nich využít dřív. Fakt je, že váš smysl pro styl a estetiku je dnes mimořádně silný. Klidně si dopřejte krátkou procházku a dejte dohromady seznam nápadů. Snadno tak objevíte ten, na který máte čas i chuť.

BLÍŽENCI

Dnes vaše produktivita asi zůstala v jiné kabelce, doma v šatníku. Úkoly vám nepůjdou vůbec od ruky a chuť něco začít je na nule. Zkuste si práci rozdělit na menší úseky a motivovat se odměnou za úspěšné zvládnutí. Třeba nákupy s kamarádkou nebo masáží.

RAK

Ne všechny dny musí být plné lesku a záře. A jeden takový vás dnes čeká. Pokud se cítíte spíš introvertně, nebojte se omluvit z odpoledního a večerního programu. Klidně si cestou domů nakupte dobroty, doma zvolte příjemné oblečení a zajímavou knížku a užijte si pohodu.