Horoskop

20. srpna 2018

LEV

Někdy se může zdánlivá nepříjemnost proměnit v pozitivní zážitek. Pokud třeba před odjezdem na dovolenou zapomenete oblíbený Hermés šátek doma, je to optimální příležitost na letišti nakoupit nový. Právě pozitivní přístup vám pomůže překonat i nejrůznější průšvihy, které si na vás dnes hvězdy chystají.

PANNA

Nebojte se říct ano! Nad každou otázkou, nákupem i plánováním vždy dlouho přemýšlíte a často se tak ochudíte o spontánní dobrodružství. Dnes se ale trošku odvažte. Až vás bude kamarádka lákat na výlet do hor, řekněte ano, i když se vám z výšek dělá špatně. Až se vám proto naskytne možnost vyzkoušet něco nového, kývněte. Spousta dojmů vám strach z neznáma bohatě vynahradí.

VÁHY

Dnešek vás může vyvést z míry nejrůznějšími situacemi. Připravte se proto, a zachovejte klidnou tvář, ať už vás v práci přepadne kontrola nebo budete muset zachraňovat kamarádku v nesnázích. Pomůže vám rychlá meditace a oblíbená vůně po ruce. Pokud najdete čas, neuškodí vám ani lekce jógy.

ŠTÍR

Štíři, dejte si pozor na neuvážená rozhodnutí jak v práci, tak i v osobním životě. I zdánlivě nevýznamná rozhodnutí vám totiž v práci mohou zavařit na dlouhý čas dopředu. Proto se dnes raději držte zpátky a vyvarujte se výrazných módních výstřelků, hlasitých názorů i zbytečných výstupů před kolegy i kamarádkami.

STŘELEC

I dnes budou Střelci plní lásky. Rozdávejte ji svému okolí v podobě úsměvů i hezkých slov. Uvidíte, že kolik lásky rozdáte, tolik se vám ve dnech, kdy vám vesmír nebude tolik nakloněn,vrátí. Udělejte radost někomu blízkému. Třeba taková hezká kytice koupená na farmářských trzích udělá zaručeně radost komukoli.

KOZOROH

Velká rozhodnutí, velké změny a velká odvaha. Ta dnes bude Kozorohy provázet na každém kroku. Je proto dobrý den na hledání nových pracovních příležitostí nebo na rozhoupání se k zásadním životním krokům. Kdo ví, možná vám osud dnes přihraje neodolatelnou nabídku na nové bydlení, nebo vás postaví před těžké otázky. Ale dnes se vyjímečně nemusíte obávat, štěstí je na vaší straně.

VODNÁŘ

Po dnech plných akce a nekonečných nočních party je čas se vrátit k normálnímu životu!. Věnujte se rodině, domovu a sami sobě. Obzvlášť v oblasti úklidu vám půjde práce dobře od ruky. Je tedy ideální den na reorganizaci šatníku nebo celkový úklid. Odměnou vám bude pocit čistoty a klidu.

RYBY

I když pokušení může být veliké, dejte dnes šanci minimalistickému přístupu a skromnosti. Místo dalších LBD raději investujte do spoření nebo přispějte na charitu. Vaše dobrá vůle se vám podle hvězd bohatě vrátí. Navíc, pokud si nákupy rozmyslíte, možná zjistíte, že tyhle šaty už máte v tolika variantách, že je těžko všechny stačíte unosit. 

BERAN

Berani,dnes prolomíte ledy i s lidmi, od kterých to vůbec neočekáváte. Kromě příznivé konstelace hvězd vám k tomu pomůže váš vstřícný přístup a otevřenost. A když budete pozorní, a zaměříte se na své skutečné okolí místo sociálních sítí, možná se vám povede zkombinovat zdánlivě nezkombinovatelné. Každopádně, dnes buďte otevřeni všem výzvám.

BÝK

Poslední dny pro vás mohly být velmi náročné. Ale nebojte, dneškem začíná lepší období, kdy si budete moci zase odpočinout a ujasnit si, jakým směrem se vydáte. Po těchto těžkých dnech taky určitě oceníte i nakopnutí sebevědomí. Toho nejlépe dosáhnete třeba návštěvou kadeřníka nebo večeří ve dvou. 

BLÍŽENCI

Blíženci, pozor, je před vámi den plný nových objevů a to doslova! I v místě, o kterém si myslíte, že znáte, naleznete nová místa. Mějte proto oči otevřené a buďte na pozoru. Pokud vyrazíte na výlet, určitě nebudete litovat. Možná se totiž domů vrátíte s novou láskou nebo přátelstvím.

RAK

Chystáte se na nákupy, Raci? Dnes je na to optimální čas. Můžete se těšit na slevy a dost možná narazíte i na kousky, nad kterými už dlouho váháte, jen ve vaší velikosti. Určitě tedy neodmítněte dobrou nabídku a dovolte si trochu utrácení. Pohled na nové sandálky od Jimmy Choo vás bude hřát ještě dlouho.