Horoskop

20. prosinec 2018


STŘELEC

Dnešní den volá po optimismu a po změně životního smyslu. Přestaňte na chvíli myslet na okolní svět a zaměřte se na to, co můžete udělat sami pro sebe. Hvězdy vás také nabádají, abyste se nebáli smělých cílů. Neostýchejte se a pořiďte si třeba permanentku do fitness centra.

KOZOROH

Něco ve vašem životě vás dnes nebude zcela naplňovat spokojeností. Dobrá zpráva je, že hvězdy jsou na vaší straně, a vy tak směle můžete vzít osud do vlastních rukou. Nebojte se a hledejte způsoby, jak dosáhnout absolutní spokojenosti. Pak budou na řadě činy.

VODNÁŘ

Dnes je ten správný čas šílet nad maličkostmi. Protože v tento den se počítají i ty nejmenší detaily. Ať už je to chytrý doplněk, který pozvedne váš outfit i náladu, nebo drobnost navíc, kterou uděláte v práci. Vše má svůj význam a dlouhodobě vám může pomoci.

RYBY

Dnes vám hvězdy pomohou vrátit do života rovnováhu mezi pomáháním a lhostejností. Jestli máte pocit, že vám záleží na štěstí vašich milovaných víc než jim, je na čase zařadit zpátečku. Neprospívá to totiž ani jedné straně.

BERAN

Nic ještě není ztracené. I když to tak možná vypadá. Dnes se možná ocitnete v situaci, která vám bude připadat bezvýchodná. Než začnete panikařit, zkuste se na chvíli zastavit. Uvidíte, že i zoufalá situace může mít elegantní řešení. Stačí jen hledat.

BÝK

Na hlavní pódium tudy! Dnes nemáte šanci uniknout pozornosti nebo hrát bezpečně. To není negativum, ale velká výhoda. Odhoďte ostych, vyberte si svůj nejlepší outfit a věnujte se svému publikum. Cokoliv, co chcete, bude dnes vyslyšeno. Navíc bude vaše přitažlivost až magnetická!

BLÍŽENCI

Sněte ve velkém. Nebojte se ambicí a odvážných cílů. Právě ty dnes hvězdy rády podpoří. Vydejte se vstříc svým snům a zbytečně neodepisujte ty, které vám přijdou jako nereálné. Možná bude jejich splnění chvíli trvat, ale to neznamená, že si je nikdy nesplníte.

RAK

Najít balanc mezi prací a osobním životem bude dnes namáhavé. Ne-li nemožné. V momentě, kdy si začnete myslet, že máte vše pod kontrolou, přijde další zadání práce s šibeničním termínem. Naučte se své pracovní povinnosti držet na uzdě a kontrolování e-mailu u večeře raději vynechte.

LEV

Čeká vás velké zklamání. Možná vkládáte naděje do dnešní schůzky. Raději si však zatím nemalujte růžovou budoucnost. Podle hvězd je totiž dnes velmi pravděpodobné, že alespoň jedna věc nevyjde tak, jak si přejte. Ale nevzdávejte to. Zítra může být vše jinak.

PANNA

Dnešní konstelace vesmíru vám vzkazuje, abyste se ve vztazích ujali vůdčí role. Alespoň pro tento den. Pokud už jste zadaní, naplánujte společný večer podle vašich představ. V případě, že na svou lásku teprve čekáte a máte někoho vyhlídnutého, udělejte první krok!

VÁHY

Dnešní den by měl přinést pořádek do vašich financí. Ještě před tím, než se vrhnete na nákup vánočních dárků (včetně těch pro vás samozřejmě), udělejte si rozpočet, který můžete utratit. Nezapomeňte na dostatečnou rezervu pro nečekané výdaje.

ŠTÍR

Nedrážděte hada bosou nohou. Ani nohou v lodičkách od Blahnika. Dnes vás popadne touha po mírné provokaci. Je v pořádku si vzít extravagantnější model, pokud chcete. Ale neprovokujte své okolí. Je totiž velká pravděpodobnost, že by se vám to mohlo vymstít.