Horoskop

20. duben 2019

BERAN

Dařit by se vám mělo ve všem, nač sáhnete. Vaší silnou stránkou by měla být rychlost a údernost, a to zejména v komunikaci. Výrazná také bude vaše schopnost sebeprosazení. Pokud bude potřeba, dokážete velmi rychle zmobilizovat své síly. Bude pak na vás, jak dokážete těchto dovedností využít.

BÝK

Mělo by se vám dařit ve všem, co je spojeno s intuicí. Také pokud budete spolupracovat s přáteli a účastnit se nějakých kolektivních činností, měli byste být velmi spokojeni. Setkávat se tak můžete na večírcích nebo vernisážích.

BLÍŽENCI

Vypadá to, že si dnes budete opravdu užívat. Do života vám mohou vstupovat noví lidé a s nimi nečekané situace. Budete možná zkoušeni z toho, jak jste pokročili a zda svá nedávná či zásadní rozhodnutí myslíte vážně. Finančně byste na tom měli být dobře a dočkat se můžete i nějakých nečekaných příjmů.

RAK

Vše, co se vám nyní bude dít, budete velmi intenzivně prožívat. Zaznamenat tak můžete zvýšenou citlivost, která už beztak byla mnohem větší než u těch okolo vás. Budete jim tak připadat jako přecitlivělí a oni vám jako necitliví. Nebude tak snadné se spolu domluvit. Chce to hlavně nadhled a odstup.

LEV

Zažívat můžete dynamičtější období, kdy by se toho mohlo dít více než dost. Očekávat můžete příliv ohnivé a akční energie, která se bude projevovat ochotou jít do akcí, a to především těch, které budou spojeny s kolektivními aktivitami. Setkat byste se mohli s výbornými nápady, které pak dokážete rozvinout.

PANNA

Rozhodně nebudete zažívat nějaké výbuchy akčnosti a dynamiky. Spíše naopak. Energii budete postrádat. Na co však zaměříte svoji pozornost a činnost, bude růst. Pokud chcete vymýšlet něco nového, bude toto období k tomu jako stvořené. Nápaditost a kreativita vám chybět nebude.

VÁHY

Připravte se na akční a dynamický den. Zažívat budete chuť pouštět se do akcí či projektů. Možná však nebudete vědět jakých. Pokud budete potřebovat poradit, nebojte se obrátit na své blízké nebo na odborníky. Cítit se můžete jako kůň na startu dostihů, jen budete potřebovat znát cíl a směr.

ŠTÍR

Zřejmě budete velmi silně prožívat potřebu po poznávání nových věcí. Je také možné, že se budou měnit podmínky partnerského soužití, a to k lepšímu. Zřejmě potkáte někoho velmi přitažlivého a milého. Pokud plánujete přírůstek do rodiny, mohlo by se to podařit. Citlivost a vnímavost budete mít velkou.

STŘELEC

Počítejte s trochu zmatenějším obdobím, které bude mít za úkol přimět vás trochu více odpočívat, škrtat nepodstatné věci a hlavně věci řádně promýšlet. Pokud si pak nastavíte do svých věcí řád a disciplínu, budou se vám mnohem lépe zvládat. Optimismus a nadšení by
vám chybět neměly.

KOZOROH

Počítejte s komplikacemi, a to nejspíš ve vztazích, v komunikaci nebo na cestách nebo obojí dohromady. A nebudou to jen vztahy milostné, co vás můžou potrápit, zejména půjde o ty pracovní. Pokuste se o trochu více empatie a porozumění vzhledem ke svým blízkým. Dařit by se vám mělo ve financích.

VODNÁŘ

Hýřit byste měli energií, elánem a dynamikou. A nejen dnes bude vaše schopnost pro něco nového se nadchnout inspirací a motivací ostatním. Ti vám budou projevovat obdiv, budou se k vám přidávat a možná se také dočkáte i nějakého ocenění. Dařit by se vám mělo vydělávat peníze a získávat to, co budete potřebovat.

RYBY

Přestože v plánu toho budete mít hodně, sami moc energie mít nemusíte. I přesto byste se měli cítit docela dobře. Stavy klidu a pohody se mohou střídat s pocity euforie a nadšení pro věci kolem. Nečekejte na to, až někdo druhý za vás něco vyřeší a vyviňte iniciativu sami. Pokud vám to nepůjde, věnujte se relaxaci.