Horoskop

2. březen 2019

RYBY

Možná jste po uplynulém týdnu přetažení. Věnujte sobotu nebo možná celý víkend aktivnímu odpočinku a očistě. Vrhnete-li se na úklid, vyčistíte si hlavu od nesmyslných myšlenek a také dovolíte energii proudit. Vhodné bude také vyházet vše nepotřebné, co jen překáží.

BERAN

Máte důvod k radosti. Příčinou může být vaše zamilovanost nebo alespoň myšlenky na to, jaké to je, když je člověk zamilovaný. Blížící se jaro ve vás bude zvyšovat zájem o opačné pohlaví, pokud jste nezadaní, mějte oči otevřené. 

BÝK

Jak to tak vypadá, dnes zřejmě nebudete doma za jedničku. Možná se nepovede oběd, možná se pokazí něco, co spolehlivě fungovalo, možná jen budete mít tendenci k mizerné náladě. Pokud si to ovšem uvědomíte, budete mít možnost s tím také něco udělat. Nejlepší bude vyrazit ven do přírody.

BLÍŽENCI

Melancholické nálady se dnes zbavíte jedině aktivním pohybem. Skvělé bude přesvědčit partnera nebo kamarádku a vyrazit na výlet, do fitness centra nebo si zaplavat. Nápadů na aktivní víkend máte jistě sami hodně.

RAK

Cítit byste se měli pohodově a příjemně. Hvězdy naznačují přízeň a vy si ji můžete opravdu užívat. Samozřejmě se ve vašem dni mohou objevit i mráčky. Ale nemělo by jít o nic vážného, možná jen o nedorozumění v komunikaci. Stávat se vám také může, že budete „vědět“, aniž by vám kdo co říkal. Bude za tím vaše skvělá intuice.

LEV

Energie budete mít dost, stejně jako možností ji využít. Otázkou ovšem je, zda se vám bude chtít. Možná vás také překvapí nenadálá láska, ale nemusí to být zrovna ta milenecká. Může vás okouzlit nějaká píseň či druh umění.

PANNA

Nadít se můžete náhlých, avšak pozitivních změn. Budete tak mít možnost se zase o kousek ve svém vývoji posunout. Samozřejmě k tomu lepšímu. Navíc i vaše chuť věci měnit a jistá bojovnost vás nebudou opouštět. Přestože se to jiným může zdát být nesmyslné, vy nepovolíte. A vyplatí se.

VÁHY

Přestože zkoušek, které se vás budou dotýkat, může být více, je v nich ukryto také to, co byste nečekali. Potkat se díky tomu můžete s krásou, uměním a velmi pravděpodobně i s někým, kdo ve vás probudí city. Energie máte na rozdávání a půjdete si za svým. Naštěstí nejsou vaše cíle sobecké.

ŠTÍR

Budete mít důvod ke spokojenosti. Cítit se budete dobře po všech stránkách a hlavně máte jasno v tom, co a jak byste měli dělat, říkat atd. Dnes prostě budete sami se sebou v souladu. 

STŘELEC

Můžete mít pocit, že se všichni a všechno proti vám spiklo. A nebude to zřejmě jen pocit. Pokud to tak budete skutečně cítit, pak je nejvyšší čas s tím udělat. Vaše vnitřní intuice vám rychle a dobře poradí, co a jak udělat, aby se vám ulevilo. Relaxace ve wellness bude tou pravou cestou.

KOZOROH

I dnes budete chtít něco zásadního prosadit. Naštěstí vám nebude chybět odvaha. Pokud by se vyskytl nějaký problém, zkuste všechny zainteresované pozvat na oběd, díky tomu bude dohoda snazší.

VODNÁŘ

Vypadá to, že se můžete těšit na silnější emoční zážitky. Možná zhlédnete výjimečně dobrý film, navštívíte divadlo, koncert nebo prožijete osudové setkání. Samozřejmě aby se tak stalo, nesmíte sedět v koutě, ale také pro to něco udělat. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem  Milanem Gelnarem.