Horoskop

19. únor 2019

KOZOROH

Dnes budete mít jasno. Veškeré své úsilí budete směřovat k financím a jejich získávání. Zbytečnosti vás nebudou zajímat, jen zásadní věci. Nebude vám dělat problém určit si priority a pěkně postupně a metodicky začít řešit vše potřebné. 

VODNÁŘ

Je vám naprosto jasné, co chcete, a také si za tím půjdete. Nenecháte se vyprovokovat k tomu, abyste od svých záměrů ustoupili. Necháte si vše v klidu projít hlavou a teprve potom budete konat. A to originálně, novátorsky, bez ohledu na to, co si budou myslet druzí.

RYBY

Dnes u vás nic nevybočí z běžného režimu. Ne, nebude nuda, ale také se nestane nic zásadního. Pokud můžete, vezměte si dovolenou a vyrazte na wellness pobyt ideálně do hor. Prostředí přírody vás nabije energií. Možné jsou i romantické chvíle večer u krbu nebo alespoň příjemné večeře. 

BERAN

Je možné, že se necítíte právě nejlépe. Pokud se budete kontrolovat a nenecháte se hned tak něčím vytočit, mohl by váš den proběhnout celkem bez větších potíží. Na domácí půdě byste to měli mít dobré, ale ta profesní bude pěkně horká. Tak si na to dávejte pozor.

BÝK

Myslet vám to bude skvěle a ani výřečnost nebude marná. Jakmile vás něco napadne, hned se budete chtít podělit. Vaši nařízení, podřízení či spolupracovníci dnes nebudou vycházet z údivu. Překvapit můžete i svou pracovitostí a možná i novým účesem.

BLÍŽENCI

Dopřejte si dnes klid. Nepřepínejte se a nelámejte věci zbytečně přes koleno. Řešit můžete milion věcí najednou. Pokud to přeženete, mohli byste propadat melancholii, nebo dokonce i onemocnět. Dejte si pozor, v takovém případě by mohla být vaše indispozice dlouhodobější.

RAK

Vaše citlivost a vnímavost bude vysoká. Pro samou práci nebudete mít  čas řešit svoji rodinu a blízké, což vám bude hodně vadit. Ale nepropadejte panice. Můžete totiž dostat lákavou pracovní nabídku. I tak se však neukvapujte, zajděte si třeba na luxusní oběd a nechce si vše pořádně projít hlavou. 

LEV

Zřejmě budete plní síly a nadšení. Dávejte si však pozor, aby vám to vydrželo. Nevyčerpávejte se zbytečnými diskuzemi o tom, jak by něco mělo či nemělo být. Raději se dejte do díla. Nezapomínejte také na odpočinek a zábavu. V tom byste měli být opravdu hodně dobří.

PANNA

Připadáte si jako stroj na výrobu nápadů, podnětů a myšlenek. Bohužel i když se snažíte, viditelného pochopení spolupracovníků se hned tak nedočkáte. Možná na vás dolehne smutek a marnost. Snažte se nepodlehnout špatné náladě a věřte, že zanedlouho se vše v dobré obrátí.

VÁHY

Věci se zřejmě nedějí podle vašich představ. Není však jen ve vašich silách to změnit. Musí se snažit i druhá strana druhá. Tak proč se trápit? Nechte věci, ať se dějí. Urputným úsilím nic nezměníte. Spíše naopak. 

ŠTÍR

Štěstí vás bude provázet celý den. Pokud zrovna nemáte partnera, nebo vám to s ním neklape, mohli byste dnes potkat někoho, s kým alespoň na čas spojíte svoji cestu. Klape-li vám to, pak vám drahá polovička bude dělat pomyšlení.

STŘELEC

Nedá se říci, že budete mít zrovna šťastný den. Tlaků a omezení může být docela hodně. Navíc příčiny nebudou zcela jasné. Pokud tomu tak je, nelámejte věci přes koleno, ale raději se vrhněte na rutinu. Můžete si také udělat radost a koupit si něco, po čem už dlouho toužíte. Co třeba ta nádherná kabelka, co na ni už týden myslíte? 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem.