Horoskop

19. října 2018

LEV

Ráno se probudíte s elánem a dobrou náladou. Možná budete mít pocit, že dokážete všechno. Dejte si však pozor. Odpoledne se díky posunu planet budete cítit víc unaveně a bez chuti do čehokoliv. Zkuste si energii z dopoledne schovat a rovnoměrně ji využít celý den.

PANNA

Je na čase se pustit do práce. Ve vašem pokoji i hlavě vzniká situace, která si žádá neodkladný úklid. Zbavte se zbytečností, které vám ve skutečném i mentálním prostoru zbytečně zabírají místo. Díky tomu se vám bude snáze fungovat a dostaví se pocit z dobře odvedené práce.

VÁHY

Podzimní únava dožene i vás. Dnes se raději vyhněte namáhavým činnostem a pokud můžete, zůstaňte v teple domova. Rozhodně se nevystavujte nadměrnému stresu. Na druhou stranu, odpoledne můžete očekávat další přísun energie. Nakládejte s ní však rozvážně.

ŠTÍR

Touha pomoci ostatním vás dnes doslova přemůže. Dejte si však pozor, aby byla vítaná. I skutek s dobrým úmyslem může skončit neslavně. Proto si pečlivě vybírejte, komu věnujete svůj čas a energii. Díky tomu můžete skutečně pomoci tam, kde je to potřeba a vyhnete se nevděku.

STŘELEC

Myslete na hranice! I když to někdy není úplně logické, vaše dobrá nálada či intenzivní city mohou ostatní spíše otravovat a vystrašit. Je příjemné si popovídat s kolegyní nad kávou, nemusíte se však hned rýpat v jejím osobním životě a starostech. Udržujte si proto zdravý odstup.

KOZOROH

Podzimní splín dokáže pořádně potrápit. Dopoledne vás tak čeká trochu chmurná nálada. Není to ale nic, co by nedokázala spravit trocha nakupovací terapie. Klidně po práci vyrazte do obchodů o samotě nebo s dobrou kamarádkou, která vám poradí a pozvedne náladu.

VODNÁŘ

Všudypřítomný větřík k vám dnes přinese lehký závan minulosti. Možná se vám po dlouhé době ozve ex nebo kamarádka, se kterou jste se dlouho neviděli. Zůstaňte však nohama na zemi a vzpomeňte si, proč se některé věci staly. Vyhnete se tak zbytečnému opakování chyb.

RYBY

Venku už moc teplo není, vás však dnes kromě stylového kabátku a šátku od Hermés zahřeje i něco jiného. Vášeň a láska. Probudí se ve vás touha po smyslných zážitcích. Pokud jste single, vydejte se na lov. V případě, že na vás doma čeká drahá polovička, udělejte si vášnivý večer.

BERAN

Pozor, dnes vám hrozí módní faux-pas. I když obvykle volíte skoro neomylně stylové outfity pro všechny příležitosti, hvězdy vám předpovídají že v dnešní den to tak slavné nebude. Jako by se váš smysl pro styl vydal na dovolenou. Zůstaňte proto u osvědčené klasiky.

BÝK

Někoho hřeje láska, vás dnes bude hřát cestovní horečka. Zatoužíte se vydat za dobrodružstvím. Klidně někam daleko. Můžete začít plánovat velkou dovolenou nebo skočit na první letadlo a vydat se na improvizovaný výlet. Klidně s partou kamarádek či rodinou.

BLÍŽENCI

Mlčeti zlato. A se zlatou nikdy nic nezkazíte. Ani v módě, ani v životě. Komunikace vám nedělá problém. Snadno se domluvíte a když je příležitost, určitě nemlčíte. Dejte si však pozor, abyste ve víru konverzace neprozradili víc, než je zdrávo. To by mohlo negativně ovlivnit vaše vztahy.

RAK

Kdo neriskuje, nic nezíská. Obavy z neúspěchu dnes hoďte za hlavu a rozhodujte se jen na základě vlastního instinktu. Nové šaty nebo rovnou nová pracovní příležitost? Zakažte si dlouhé rozjímání a jděte do toho po hlavě. Nebudete litovat.