Horoskop

19. prosinec 2018


STŘELEC

Dnešní den se ponese v duchu spojení všeho druhu. Ať už jde o propojení s novou sukní od Stelly McCartney, nový kontakt v pracovní sféře, nebo romantické seznámení. Tak jako tak, čeká vás hodně komunikace. Na konci dne se vám však všechna aktivita bohatě vyplatí.

KOZOROH

Je čas pročistit vzduch. Rok se blíží ke konci a vy přece nechcete začínat ten další s něčím nevyřešeným, že? Hvězdy vás proto nabádají, abyste dnešní den využili k vypořádání se s těmito kostlivci. Promluvte si se spolubydlící o úklidu, který nedělá, či zavolejte bratrovi, se kterým jste se pohádali.

VODNÁŘ

Jemnost není handicap. Nemusíte všem ukazovat, jakou máte sílu, aby vás respektovali. Dnes se držte spíše zpátky. Brzy uvidíte, že tím spíš si k vám lidé najdou cestu a budete si blíž. Díky tomu se můžete významně posunout v pracovním i osobním životě. 

RYBY

Sentiment je dnes v kurzu. Hvězdy (a předvánoční atmosféra) vás uvrhnou do nálady plné vzpomínek a emocí. Nebojujte s ní. Dovolte si trochu ponořit do minulosti. Díky tomu získáte lepší pohled na to, jak si vedete v současnosti a co skutečně chcete od budoucnosti.

BERAN

Jsou věci, kterým je lepší se vyhnout. Jakkoliv jsou lákavé. Je to stejné jako se skleničkou, kdy víte, že si ji dávat nemáte, ale stejně nakonec podlehnete. Ráno pak litujete a zpytujete svědomí. Vyhněte se dnes proto rozhodnutí, o kterých tušíte, že skrývají velké riziko.

BÝK

Pozor na úzkosti! Dnes vám hvězdy předpovídají spíš horší den. Čeká vás hodně stresu, nervů a emocí, které se chtě nechtě derou na povrch. Je také dost pravděpodobné, že se dostanete do zbytečného konfliktu s někým blízkým. Zkuste zachovat klidnou hlavu.

BLÍŽENCI

Řekněte ano. Ať už těm neodolatelným rudým šatům od Gucciho, které nutně potřebujete na večírky, zajímavé obchodní nabídce či pozvání na rande. Objevujte nové možnosti a vězte, že kladná odpověď vám dnes přinese mnoho radosti. I přesto, že to možná z počátku bude působit jinak.

RAK

Dva jsou lepší než jeden. Nemluvíme jen o parfémech nebo kabelkách, ale hlavně o tom, že ve dvojici snáze splníte dlouhý seznam úkolů, který vás dnes čeká. Tak se nedržte v koutě a najděte si někoho, s kým se cítíte dobře a uvolněně. Společně totiž dokážete zázraky.

LEV

Zaměřte se na svůj domov. I když vám váš nabitý program příliš času doma nedopřává. I tak by v něm mělo být maximálně příjemně. Zkuste se zamyslet, co můžete udělat, aby se z místa na přespání stala skutečně vaše součást. Mnohdy stačí i malé změny, které udělají divy!

PANNA

Silné zvraty na všech frontách. Dnes čekejte, že z ledu se v sekundě stane oheň a naopak. To vám někdy může pomoci, ale někdy spíš připravit nejednu starost navíc. Mějte připravený plán B a pro všechny případy i C. Snadno se tak utkáte s jakoukoliv změnou.

VÁHY

Jste zdrojem moudrosti! Nebuďte překvapeni, pokud za vámi dnes budou proudit davy vašich přátel a známých s žádostí o radu. Vy totiž vždy víte co říct. Kamarádce hravě poradíte, co si vzít na sebe, kolegyni zase umíte podpořit. Díky tomu stoupá i vaše oblíbenost!

ŠTÍR

Opatrnosti není nazbyt. Podle hvězd vám dnes hrozí riziko něčeho negativního. Vyhněte se proto namáhavým a vypjatým situacím. Neuděláte chybu, pokud místo nabitého programu venku zvolíte spíš klidnější čas v teple domova. To taky nezní špatně, že? Odpočinek vám jen prospěje.