Horoskop

18. srpna 2018

LEV

Dnešek není optimální pro Lví důležitá rozhodnutí. Ale to vůbec nevadí. Nechte je na zítřek a dnes si raději užijte pohodu a odpočinek. Co třeba vyrazit na manikúru nebo si dát s kamarádkou sklenku prossecca? Vyhněte se také zbytečným konfliktům či stresujícím situacím. Mohly by vyeskalovat ve velký problém.

PANNA

Dnešní poselství hvězd pro Panny je jasné. Vše je lepší prožívat ve společnosti blízkých. Zavolejte proto rodičům, pozvěte na kávu nejlepší kamarádku ze školy nebo navštivte sestřenici s rodinou. Dnešní den je na milá setkání jako stvořený.

VÁHY

Váháte nad každým rozhodnutím a k ničemu se ve výsledku nerozhoupáte? Tak dnes to pro vás milé Váhy neplatí. Dejte na svoji intuici a když se naskytne zajímavá příležitost, skočte do ní po hlavě. Ať už se jedná o investici v podobě kabelky z limitované edice od Diora nebo posledního volného místa v letadle směr New York, hvězdy Váhám dnes přejí, tak by byla škoda to nevyužít.

ŠTÍR

Dneska vám to bude pálit. Využijte dnešek k dohnání restů a rozlousknutí složitých úkolů. Hezky od ruky vám to půjde i v kuchyni a v domácnosti. Tak to využijte, ať si můžete dát nohy nahoru nebo vyrazit na wellness den s kamarádkami.

STŘELEC

Pracovní týden pro vás nestál za nic a těšila jste se na volnou neděli? Dnes to ale nebude lepší. Podle hvězd vás čeká náročný den, na jehož konci budou Střelci řádně vyčerpaní. Přibalte si do kabelky extra tabulku hořké čokolády pro přísun energie. A hlavu vzhůru, večer plný relaxu je na dosah.

KOZOROH

Hvězdy jsou nakloněny zamilovaným Kozorohům. Pokud už partnera máte, užijte si dnes třeba romantickou procházku nebo večeři. V případě, že partnera hledáte, určitě si dnes prohlížejte své okolí. Až si tedy v kavárně budete netrpělivě objednávat další Cold brew, rozhlédněte se. Třeba ten pravý bude stát přímo za vámi.

VODNÁŘ

Jsou dny, kdy se prostě neděje nic zvláštního. A jeden z takových dnes čeká Vodnáře. Ale i takové dny nebývají špatné. Užijte si klidné tempo dneška a třeba si naplánujte last minute dovolenou nebo módní výlet do Milána. Dnes je to jen na vás.

RYBY

I když známá rutina je fajn, občas není špatné vykročit ze zažitého stereotypu a vyzkoušet něco nového. Pro vás, narozené ve znamení Ryb, je dnešek ideální na změnu. Ať už zkusíte novou restauraci nebo parfém, neuděláte chybu.

BERAN

Beranům se dnes bude zelenit. Máte se na co těšit, možná vám v práci zítra přidají nebo si už dnes koupíte vítězný los. Tak jako tak, vaše peněženka se zaraduje. Je čas začít přemýšlet nad tím, jestli si za peníze navíc pořídíte sandálky od Gucciho, které na vás každý den mrkají z výlohy, nebo je uspoříte. Těžká volba.

BÝK

Býci, dnes se u vás bude pravděpodobně schylovat ke konfliktu. Možná vás vytočí šéf vyžadující vaši práci i o víkendu nebo další drobná nedokolanost na vašem partnerovi. Nechte to ale pro dnešek plavat. Večer si ujasníte priority, odpočinete si, a vše můžete vyřešit v klidu až v pondělí.

BLÍŽENCI

Hvězdy vás dnes milují. Ať už vás čeká obávaná schůzka nebo prostě jen náročný den, bude se vám dařit. A to i v oblastech lásky. Mějte se proto na pozoru. Vesmír vám možná přihraje do cesty toho pravého právě dnes, tak to nepropásněte!

RAK

Podle hvězd jsou Raci dnes extra náchylní k nemocem, špatné náladě a jiným nepříjemnostem. Počasí tomu ostatně moc nepomáhá, že? Posilněte se vitamíny a obrňte dobrou náladou. Dnes byste se také měli vyhýbat přelidněným místům, takže brouzdání po obchodech dnes raději vynechte.