Horoskop

18. listopadu 2018


ŠTÍR

Je těžké s vámi udržet tempo. Hlavou se vám víří nápady jak o závod a nebojíte se je všechny chrlit ven. Nezlobte se však na ostatní, pokud vám nebudou příliš stačit. Můžete zkusit zvolnit nebo najděte kompromis, který vás nezbrzdí a ostatní neotráví. 

STŘELEC

Jste, to co jíte. Tak se nekrmte negativními báchorkami o tom, že nevypadáte dobře. Dopřejte si slova podpory a chvalte se. Pokud to sami nezvládnete, klidně zavolejte na pomoc kamarádku, která vám hravě připomene, proč vás má tak ráda. A společně si můžete jít třeba zaplavat.

KOZOROH

Čeká vás nejedno překvapení. Plány, které se už nějakou dobu snažíte realizovat, dnes nepůjdou úplně podle vašich představ. Připravte si proto záložní řešení, díky čemuž vás nic nerozhodí. Neuděláte chybu, pokud si do kabelky přibalíte náhradní punčochy a make-up.

VODNÁŘ

Dnes se okolo vás bude muset chodit hodně po špičkách. Hvězdy vám totiž do dnešní výbavy přihodily i vznětlivost a zvýšenou tendenci k přehánění. I ti nejlepší přátelé vás dnes dokáží rychle rozčílit. Určitě neuděláte chybu, pokud se pokusíte svůj temperament krotit.

RYBY

Je některý z vašich blízkých vztahů už nějakou dobu trochu narušený? Neměňte dnes kariéru za přátelství. Jinak by se totiž mohlo stát, že místo nejlepší kamarádky budete mít notebook. A ten si s vámi víno nedá. Milované lidi musíte hýčkat a věnovat jim péči. Dnes je na to ideální den.

BERAN

Dnes byste se podle hvězd měli zaměřit na pozitivní aspekty vašeho života. Snadno totiž zjistíte, že i když máte vtíravý pocit, že je všechno špatně, v hlavě máte spoustu krásných vzpomínek. Třeba na léto, na chvíle plné smíchu s kamarádkami či všechny vaše úspěchy.

BÝK

Váš šarm nemá obdoby. Hravě by vám podlehla i ledová královna. Obzvlášť v těch dechberoucích šatech od Versace. Využijte tuto dnešní sílu a vydejte se objevovat nová místa i lidi. Hvězdy předpovídají, že na vás venku čeká někdo, z koho se vám rozbuší srdce!

BLÍŽENCI

Dnes vás čeká den plný nepříjemných povinností. Nic však nebude tak hrozné, jak se při pohledu na váš dnešní program může zdát. Tak si nezapomeňte ten nejvíc trendy doplňek - úsměv! Zvládnete to!

RAK

Dobře rozjetý vlak, do kterého jste v poslední době nastoupili, dnes náhle zastaví. Znamená to úplný konec? Ale ne. Je to jen ticho před bouří. Využijte neplánovanou pauzu a načerpejte síly na další kapitolu. Ať už se jedná o flirt nebo jednání v práci.

LEV

Snaha se cení, dnes ale nepadne na úrodnou půdu. Ze všech sil se snažíte ovlivnit svůj osud a posunout se ke splnění vašich cílů. Ať ale děláte cokoliv, zdá se, že jste pořád na tom stejném místě. To ale neznamená, že je na místě to celé vzdát. Vytrvejte!

PANNA

Nahoru a zase dolů. Chvílemi budete hýřit energií a dobrou náladou, vzápětí se propadnete do fáze, kdy i uvaření si kafe bude nadlidský výkon. Zkuste momenty, kdy se cítíte dobře, vytěžit na maximum a spíše relaxovat. Třeba na hodině jógy.

VÁHY

Schopnost vidět ve věcech detail je určitě přínosná. Dnes by se vám to ale nemuselo vyplatit. Zmírněte svoje soustředění a možná uvidíte věci v širší perspektivě. Díky tomu se vám povede rozlousknout věci, se kterými už se nějakou dobu perete. To si zaslouží oslavu!