Horoskop

17. prosinec 2018


STŘELEC

Vydejte se dnes složitější cestou, a to i přesto, že ostatní si vše spíš usnadňují. Budete potřebovat hodně podpory - od sebe a také od okolí. Z dlouhodobého hlediska se vám vynaložené úsilí stoprocentně vyplatí. Proto si vyhrňte rukávy a pusťte se do plnění snů.

KOZOROH

Je čas si vymezit hranice! Pokud máte pocit, že pod příliš mnoha povinnostmi se sotva můžete nadechnout, je namístě udělat změny. Zamyslete se nad prioritami a možnostmi. Pak si v klidu a bez rozčilování s blízkými ujasněte, co ve vašich silách je a není.

VODNÁŘ

Koho zajímá, jestli dnešní den nezačal zrovna slavně. I ty nejkrásnější modelky nemají občas svůj den. Otřepte špatnou náladu a nenechte, aby jedno špatné ráno pokazilo celý den. Pomůže vám k tomu oblíbený outfit, parfém a hlavně úsměv. Díky tomu vše hravě překonáte.

RYBY

Klapka, kamera, akce. Všechna pozornost se upírá na vás. Vaše schopnost oslnit všechny, podmanit si je a získat silné spojence je dnes silná. Určitě tuto příležitost nepromrhejte doma. Oblečte si malé černé od Chanelu a nechte svou vnitřní hvězdu postarat se o vše ostatní.

BERAN

Cestu vám dnes nezkříží černá kočka, ale někdo, koho jste rozhodně potkat nechtěli. Ať už jde o protivného cizince, nebo osobu, která vás spolehlivě dokáže potrápit. Připravte se a ustojte nepříjemnosti s grácií a elegancí. Jen díky tomu se zvládnete ubránit.

BÝK

Dejte nachladit šampaňské. Je namístě oslavovat. Pilná práce vašeho týmu nese ovoce a všichni společně si zasloužíte zábavu i ocenění. Nezapomeňte však uznat zásluhy všem, kteří přiložili ruku k dílu. Žádný úspěch přece není dílem jednotlivce, ale výsledkem sehraného kolektivu.

BLÍŽENCI

Zůstat, nebo jít? To je otázka, o kterou tu jde. Rozhodnutí to není snadné. A hvězdy, které vás zaplavily nerozhodností, tomu příliš nepomáhají. Může se vám proto stát, že zažijete velmi emotivní dilema. Hledejte kompromis, který nebude ideální, ale funkční.

RAK

Není nad to pomoci někomu z přátel. Zbytečně to však nepřehánějte a držte se své míry. Navíc vaše snaha zlepšit někomu situaci musí být vyžádaná. Jinak totiž hrozí, že investujete svou energii, ale nikomu radost neuděláte. Spíš naopak.

LEV

Nebojte se promluvit. Dnešní konstelace hvězd vás nabádá k tomu, abyste odložili falešnou skromnost i korektnost a řekli vše, co máte na srdci. Možná se to všem nebude líbit, ale schopnost se vyjádřit je důležitá. Chvalte se, mluvte o svých trápeních i názorech.

PANNA

Dejte pozor na neupřímnost. Dnes se vám do života přimotá někdo, kdo to s vámi nemyslí hezky. Může se tak stát, že si domů na radu zdánlivě milé prodavačky donesete šaty, které vám úplně nelichotí. Spoléhejte proto hlavně na vlastní úsudek.

VÁHY

Dopřejte si pohodlí. Je ideální den na výměnu sexy a šik Louboutinky za teplé ponožky, deku a oblíbenou řadu Sexu ve městě. Nebojte se, nic zásadního vám neuteče, takže si klidně dovolte den, ve kterém budete jen a pouze odpočívat. Klidně u toho dožeňte i resty s kamarádkou.

ŠTÍR

Dnes budete skórovat! Už nějakou dobu se snažíte splnit si své sny a cíle. A dnes se blížíte do finále. Je načase slíznout smetanu a radovat se. Vaše radost bude navíc nakažlivá. Spojte se s partou a pozvěte je na oslavu. Zaručeně se pobavíte i odreagujete.