Horoskop

17. listopad 2018


ŠTÍR

Dvakrát měř, jednou řež. To je staré pravidlo, které vám dnes pomůže, pokud ho budete mít na paměti. Hvězdy vám totiž přisuzují sklony k zbrklosti a příliš rychlým reakcím. Nebojte si vzít na rozhodnutí víc času a pořádně vše zvažte. Ať později nelitujete.

STŘELEC

Dnes se hvězdy seskupily tak, že vás čeká den plný zamyšlení, hodnocení a bilancování. Spíše se vyhněte, pokud je to možné, hlučným a přelidněným místům, raději zvolte tichou kavárnu, park či pohodlí domova. Nebojte se učinit radikální rozhodnutí v případě, že vám něco nepřináší kýženou radost.

KOZOROH

Dnes neuděláte chybu, pokud si najdete čas na starou kamarádku či lásku ze střední a zavzpomínáte spolu. Možná najdete i něco, co vás spojí i v současnosti. Na druhou stranu, v rodině vás čeká spíš konflikt. Obzvlášť, pokud se budete motat do něčeho, co se vás netýká.

VODNÁŘ

Nalaďte svou diplomatickou osobnost. Říká se, že líná pusa je holé neštěstí, dnes vám však smutek může přinést příliš aktivní vyřídilka. Předtím, než něco řeknete, se proto dnes raději zastavte a porozmýšlejte, jestli je to skutečně dobrý příspěvek do diskuze.

RYBY

Buďte realističtí. Neslibujte přehlídku od Versaceho, když takový slib nemůžete splnit. Jestli chcete někoho ohromit, buďte realističtí a snažte se přidat něco navíc. Jinak se dostanete do víru stresu, který se negativně promítne na vašem výkonu i pověsti.

BERAN

Coco Chanel říkala, že žena s krásnými botami není nikdy ošklivá. Tak pokud se dnes necítíte ve své kůži a do hlavy se vám vplížily pochybnosti, vyzbrojte se botami, ze kterých se každému zatočí hlava. Samotná chůze v nich vám dodá sebevědomí, stejně jako mnoho lichotek, které díky nim dostanete.

BÝK

Stará láska nerezaví. Jsou lidé, kteří vám dávno zmizeli ze života, vy ale pořád nedokážete zapomenout. Čas od času si v hlavě přehráváte společně strávené chvíle i vzpomínky. Dnes se právě někdo takový objeví zpátky ve vašem životě. Záleží jen na vás, co z toho bude.

BLÍŽENCI

To, že je něco skvělého, neznamená, že to nemůže být ještě lepší. A vy dnes od hvězd dostanete dar dosáhnout právě takových vylepšení. Možná vás napadne, jak využít staré džíny či posunete plány na vánoční večírek vaší firmy zase o úroveň výš. Odměna vás nemine!

RAK

Nezapomeňte, že je zapotřebí dvou, aby se dalo tančit tango. Obrazně i doslova myšleno. Hvězdy se vás snaží upozornit na to, že i když se cítíte sebejistě a víte přesně jaký by měl být váš další krok, možná máte až moc síly. Zapojte do procesu i partnera a dělejte věci opravdu společně.

LEV

Dnes bude vaše přítomnost všeobecně přínosná a žádoucí. Kamkoliv přijdete, tam přinesete nejen krásu a eleganci, ale i důvtipné nápady a nevšední řešení problémů. Není proto divu, že o vás bude velký zájem. Pečlivě si proto vybírejte, komu věnujete svůj čas.

PANNA

Nic vás nezastaví. Snad jen krásná kabelka ve výloze butiku Fendi. Jinak ale hravě a bez otálení překonáte všechny překážky, které se vám dnes dostanou do cesty. Díky tomu získáte sebevědomí i dobrý pocit ze sebe sama. Určitě se můžete odměnit za své úspěchy.

VÁHY

Nezanedbávejte přípravu. I na úspěch se člověk musí náležitě připravit. Zkontrolujte si, co máte dnes v plánu a že jde vše, tak jak má. Vyhněte se nechávání shánění věcí na poslední chvíli. Dnes by se vám totiž nemuselo úplně povést vše včas zachránit