Horoskop

16. září 2018

LEV

Čeká vás den, ve kterém se můžete směle vydat za úspěchem a nic vás nezastaví. Vytěžte proto z dnešního dne maximum a rozhodně neseďte v koutě. Hvězdy vás dnes také obdařily charismatem. Ve společnosti se vám bude velmi dařit a nemusíte se obávat žádných faux-pas.

PANNA

Nepospíchejte příliš! Máte tendenci držet vysoké tempo i v botách od Manola Blahnika. Dnes se však pokuste trochu zpomalit. Ve spěchu by vám totiž mohlo uniknout spousta zajímavých věcí. Třeba příležitost k flirtu nebo možnost se něco nového dozvědět.

VÁHY

Co se škádlívá, to se rádo mívá? Jak kdy! Dnes to zaskřípe v rodinné oblasti. Možná se nepohodnete s partnerem nebo vás tchýně vytočí tak, že se sotva ovládnete. Nezapomeňte však zhluboka dýchat. Uvidíte, že v klidu se budou všechny neshody řešit snáz. Vybavte se na tento den oblíbeným doplňkem.

ŠTÍR

Štěstí v neštěstí nebo naopak? Dnes spíš to druhé. Čeká vás série menších potíží. Díky vaší pohotovosti, optimismu a také štěstěny se vám povede vždy ze všeho vybruslit. Tak až vám ujede spoj do práce, nezoufejte. Uvidíte, že se vše zase zlepší. Nakonec vás čeká příjemný den!

STŘELEC

Dnes vám půjde práce pěkně od ruky! Ať už se rozhodnete protřídit boty, dopřát svému bytu generální úklid nebo se v práci pustíte do nového projektu, hvězdy vám budou přát. Činnost vám půjde hezky od ruky. I tak bude ale dnešní den náročný, tak se nezapomeňte odměnit třeba dobrou večeří.

KOZOROH

Čeká vás drobné zklamání. Něco, na co se už dlouhou dobu těšíte, dnes dorazí. Bohužel ale nebude vaše radost taková, jakou jste si vysnili. Ale neztrácejte na mysli. Vše se dá zachránit. Stačí mít trpělivost a chuť hledat řešení. Brzy se podle hvězd dostaví i očekávaná radost.

VODNÁŘ

Pokud vás něco trápí, tak to prostě řekněte. Dnes se budete cítit trochu pod psa. Možná za to může počasí, možná nějaká vzpomínka. Tak či tak, nikdo vám nemůže pomoct, pokud si o pomoc neřeknete. Pokuste si dnes najít čas na nejlepší kamarádku nebo partnera a vše jim řekněte. Uleví se vám.

RYBY

Trochu se vám v poslední době dařilo zanedbávat vaše přátele a rodinu. I když vám dávali prostor a chápali, že máte hodně práce, je na čase jim ztracený čas vynahradit. Naplánujte třeba rodinnou večeři v dobré restauraci nebo vytáhněte kamarádku na nákupy.

BERAN

Vaše píle a perfekcionismus budou dnes oceněny. Jakmile dorazíte do práce, bude se vám dostávat pochval ze všech stran. Buďte skromní a za ocenění poděkujte. Den na výsluní v práci by se mohl rychle změnit v peklo, pokud zpychnete a budete se naparovat. Raději si dopřejte odměnu v podobě nových kozaček.

BÝK

Vaše tvrdohlavost je věhlasná. A dnes se obzvlášť projeví. Nechtít ustoupit z nároků na kvalitu oblečení je v pořádku. Hádat se s partnerem kvůli zbytečnosti a odmítat jakékoliv řešení prostě jen z principu, v pořádku není. Snažte se naslouchat a občas uznat, že nemáte vždy pravdu.

BLÍŽENCI

Dnes vás popadne akutní potřeba cestovat. Miláno je ostatně krásné i na podzim. Nebojte se udělat si propracované plány, kam všude se podíváte. Hned dnes asi na výlet nevyrazíte, podle hvězd by se vám mělo povést jej uskutečnit v blízké budoucnosti. Tak se těšte!

RAK

Dnešní den se ponese ve znamení financí. Budete přemýšlet, jak zlepšit situaci na vašem kontě a jak rozšířit svou finanční rezervu. Řešením je třeba prodání starších kousků z vašeho šatníku, nákupy ve slevách a omezení zbytečných výdajů. Pokud se budete držet plánu, brzy se zaradujete.