Horoskop

16. října 2018

LEV

Nedovolte, aby vás zlí jazykové rozhodili. Některým lidem byste se nejraději vyhli. Mnohdy to však není možné. Obrňte se trpělivostí a neberte si různé nepříjemné poznámky či chování k srdci. Zbytečně byste se trápili nad těmi, kteří za to nestojí. 

PANNA

Dopřejte si pocit vítězství! Každý z nás čas od času touží po roli vítěze. Nemusíte hned aspirovat na zlatou medaili na Olympiádě nebo Nobelovu cenu. Zkuste jen překonat své drobné strachy nebo se s kamarádkou utkejte v soukromé stylingové soutěži. Odreagujete se a pobavíte.

VÁHY

Ráno se připravte, že vás potká nejedna komplikace. Nenechte se však rozhodit. To jen hvězdy zkoušejí vaši trpělivost. Pokud odoláte, čeká na vás příjemné odpoledne, na které budete ještě dlouho vzpomínat. I přes všechny nedokonalosti. Tak nasaďte úsměv a poperte se s ranní nepřízní osudu.

ŠTÍR

Času není nazbyt. V poslední době máte pocit, že stále někam pospícháte. Není to ale zvýšenou pracovní zátěží. Spíš vás zdržuje vaše pověstná neorganizovanost. Zkuste se dnes zaměřit na úklid. Uspořádaný šatník vám ráno ušetří čas a vy si tak stihnete vychutnat i oblíbenou kávu nebo čaj.

STŘELEC

Svět vás volá! Jakobyste si dnes nasadili místo elegantních lodiček toulavé boty. Celý den budete spřádat plány na váš další výlet. Než bude čas vyrazit, pusťte se do pečlivého plánování a organizace. Vyhnete se tak nepříjemným komplikacím a naladíte se na správnou vlnu.

KOZOROH

I nejrůznější potíže mohou být pro něco dobré. I když je to často těžké vidět. Až vám zase ujede tramvaj nebo se na punčoše udělá oko, berte to s nadhledem. Možná je to příležitost něco změnit. Nebo se minimálně vydat na příjemnou procházku či nákupy. A to je přece fajn!

VODNÁŘ

Malé není málo. Malé černé by měly mít místo v každém šatníku. Stejně tak jakoby vám dnes neměla chybět schopnost ocenit i drobné úspěchy a radosti. I ty vám totiž mohou zásadně zlepšit den. Nepřehlížejte je proto a važte si jich. Uvidíte, že váš den bude o 100 % lepší.

RYBY

Mluvíte určitě stejným jazykem? Dnešní den se pro vás ponese ve znamení neustálého nepochopení. Máte pocit, že vše vysvětlujete jasně a jednoduše, nikdo vás však absolutně nechápe. Nenechte však, aby vás pohltila frustrace. Nechte to být a zkuste vše vykomunikovat později.

BERAN

Už Alexander McQueen říkal, že móda by měla být osvobozující. Dovolte si proto trochu extravagance a místo klasického outfitu si vyberte něco, co vás skutečně vyjadřuje. Uvidíte, že nesklidíte posměch, ale spíš pochvaly a obdiv. Možná dokonce někoho inspirujete!

BÝK

Dnes se vám bude velmi dařit! Hvězdy vám v tento den posílají pohodu a klid. Díky tomu dokážete takřka cokoliv. Klidně se vraťte i k věcem, které vám dříve dělaly potíže. Možná zjistíte, že naráz vám jdou hezky od ruky. Díky tomu ze sebe budete mít dobrý pocit.

BLÍŽENCI

Bez starostí to občas nejde. Dnes jakoby vás neustále honil černý mrak všech věcí, které vás trápí a znervózňují. To se negativně promítne na vaší náladě i tempu. Posilněte se dobrým jídlem či oblíbeným pitím. A když bude nejhůř, trocha nakupování vás také rozptýlí.

RAK

Neslibujte věci, které nedokážete splnit. Pokud po vás někdo žádá něco, co je nad vaše síly, raději to řekněte hned. Předejte tak zklamáním a neshodám. V klidu si ujasněte, co je reálné a co raději odmítnete. Díky tomu budete v klidu a pohodě. A to je důležité!