Horoskop

16. listopadu 2018

ŠTÍR

Zastavte se! Vaše tělo i mysl potřebují znovu načerpat síly. Pokud budete dál skákat z jedné aktivity do druhé, brzy vám může dojít dech. Raději zařaďte pomalejší tempo a šetřete se. Jinak vám hrozí vyčerpání a vleklé zdravotní problémy. A to není nic příjemného.

STŘELEC

V sázce je hodně. Ale říká se, že kdo nic neriskuje, nic nezíská. Dovolte si dnes mírné experimenty a zkoušejte, co si můžete dovolit. Z šatníku třeba vytáhněte extravagantní šaty od Alexandera McQueena. Hvězdy vám přejí, takže se příliš nemusíte obávat neúspěchu.

KOZOROH

Nebojte se moderních technologií. Dnes vám mohou jedině pomoct. Pokud trochu odbýváte cvičení, zkuste mobilní aplikaci. Nebo se vydejte s kamarádkou objevovat nová místa pomocí virtuální reality. I když osvědčená klasika se neomrzí, čas od času není špatné vyzkoušet něco nového.

VODNÁŘ

Dnes máte možnost ujmout se role lídra. Nebojte se toho. Možná to o sobě nevíte, ale schovávájí se ve vás mnohé dovednosti, které musíte ještě objevit. Přijměte výzvu a vydejte ze sebe maximum. Hvězdy předpovídají, že vám lidé budou naslouchat a respektovat vás.

RYBY

Dnes vám hvězdy předpovídají velmi intenzivní emoce. Zčistajasna se tak může stát, že vás zachvátí vlna žárlivosti či vzteku. Neuškodí, pokud je nasměrujete jiným směrem a vyhnete se dramatickým scénám. Na druhou stranu, nepodceňujte svou intuici. Možná je důvod, proč se cítíte rozrušeně.

BERAN

Hvězdy předpovídají, že dnes je vhodný čas vzít si volno v práci a pustit se místo toho do aktivity doma. Domácí práce sice nejsou lákavé, představte si ale to, že díky tomu budete mít celý víkend pohodu a klid na vše ostatní. Navíc, splněné povinnosti vám dodají příjemnou náladu.

BÝK

Dnes je dobrý čas na změnu. Je jen na vás, jestli bude malá nebo radikální. Hvězdy vás budou hlídat a nasměrují vás správným směrem. Díky tomu si můžete dovolit i lehce zariskovat. Ale zase to příliš nepřehánějte. Ochrana hvězd není nekonečná. Celkově vás čeká příjemný den.

BLÍŽENCI

Dnešní den bude jízda plná radosti, smíchu, skvělých přátel a vzpomínek. Už bylo na čase. Určitě si nechte spíš volnější program, ať nemusíte utíkat z příjemného obědu či kávy s kamarádkou předčasně. Dovoleno je všechno, i drobné hříchy a neřesti. Čeká vás skvělý den.

RAK

Když máte pravdu, tak prostě máte pravdu. A hádejte, co dnes budete mít! Pokud uvidíte, že to jde s něčím nebo někým z kopce, nebojte se to říct nahlas. Buďte upřímní a nechvalte kamarádce svetr, který ji přidává pár kilo navíc. Možná ji to nepotěší, ale dlouhodobě to ocení.

LEV

Příležitosti jsou mnoha tvarů a velikostí. Jedno mají ale společné. Musíte si je najít a pak se o ně porvat. Pokud toužíte třeba po nové práci, kariérním postupu nebo seznámení s osudovým mužem, musíte mít oči otevřené. Až svou šanci potkáte, nenechte ji vám proplout mezi prsty.

PANNA

Dnes hvězdy stojí na vaší straně. Ochrání vás před všemi negativními vlivy a vy se můžete těšit z dobré nálady a úspěchů. Dnešní den jich rozhodně přinese víc než dost. Potřebujete k tomu energii a odhodlání věci dotáhnout do konce. Jedině tak dosáhnete výsledků i zlepšení vašich příjmů.

VÁHY

Nejhorší, co můžete udělat, je začít se bát. Jistě, čeká vás dnes náročný den, na který se dvakrát netěšíte. Ale víte jak se to říká, strach má velké oči. Je dost možné, že se obavami zbytečně vystresujete. Uvidíte, že ve výsledku vše zvládnete s přehledem.