Horoskop

16. leden 2019


KOZOROH

Silné osobnosti bojují za svoje zájmy a vám se dnes může snadno stát, že zapomenete na vlastní sny a začnete pracovat na tom, abyste docílili něčeho, co si ve skutečnosti nepřejete vy, ale někdo jiný. Soustřeďte se na sebe a nenechte se upsat k něčemu, co vám nepomůže.

VODNÁŘ

Něco negativního číhá ve vašem okolí. Netravte však celý den tím, že se budete snažit najít zdroj špatné energie. Je možné, že se samotný problém nikdy neprojeví. Věnujte se svým aktivitám a zachovejte klid. V případě, že se objeví komplikace, hravě je vyřešíte.

RYBY

Nechceme vás nabádat k hádkám, ale trocha dohadování se a mírného konfliktu může být překvapivě přínosná. Zkuste se dnes pustit do diskuze s těmi, kteří mají úplně jiný pohled na svět než vy. Uvidíte, že to bude vzrušující diskuze plná podnětů a čerstvých názorů.

BERAN

Nezapomínejte udržovat rodinné vztahy pevné a stabilní. Teď se možná zdá, že rodiny máte na nějakou dobu víc než dost. Ale čím víc budete v kontaktu, tím pevnější bude záchytná síť, až ji budete potřebovat. Zavolejte, napište zprávu nebo se vydejte na rodinnou sešlost. 

BÝK

Není příliš těžké dodržet svá předsevzetí i morální zásady, když vás podporují věrní přátelé. Dnes se o ně můžete opřít. Pokud vás čeká těžký úkol, nebojte se jim dát vědět. Pokud ne, můžete s nimi třeba strávit hezké chvíle a zažít něco zábavného společně. 

BLÍŽENCI

V poslední době jste si moc výzev nedopřáli. A hvězdy cítí, že možná dojde i na nudu. Zkuste dnes experimentovat a překonávat sami sebe. Třeba odvážným outfitem nebo sestřihem. Začátky možná budou neohrabané a těžké, ale nakonec celá akce bude stát za to.

RAK

Povstaňte a zařte! Dnešní konstelace hvězd je skutečně výjimečná. Přinese vám především radost, dobrou náladu a sílu. Nic a nikdo vás dnes nedokáže zastavit. Je to vhodná chvíle popřemýšlet i o těch největších snech a přijít s konkrétními kroky, které můžete udělat, aby se splnily.

LEV

Někdo se vás dnes bude snažit okouzlit a přimět k tomu, abyste otevřeli peněženku a koupili si něco, co ani nepotřebujete. Buďte připraveni využít svou schopnost asertivity a určitě se vyhněte zbytečným nákupům. Utrácet za hlouposti se teď rozhodně nevyplatí.

PANNA

Zapalte oheň ambicioznosti. To nutně neznamená, že se musíte na 24 hodin denně zavřít v kanceláři. Ale určitě teď není chvíle polevit a jít se bavit. Vaše vysněné povýšení je dost možná blíž, než si myslíte. Byla by škoda si to teď pokazit.

VÁHY

Ať už se dnes těšíte na cokoliv, jedno je jasné. Dnes to bude mnohem silnější, než si myslíte. Hvězdy vám totiž předpovídají po celý den intenzivní zážitky plné emocí. Dobrých i špatných. Bude se vám hodit chladná hlava, protože jinak by se mohlo stát, že se ve víru pocitů úplně ztratíte.

ŠTÍR

Jednou ano, podruhé zase ne. Dnešní hvězdy vám budou vysílat zmatené signály. Navíc postavení Venuše řádně zamíchá s kartami ve vašem vztahu. Můžete očekávat zásadní nedorozumění, nebo naopak novou úroveň intimity, kterou jste dosud nezažili. Bude to jízda!

STŘELEC

V hlavní roli rebelství. Dnes vás zachvátí touha provokovat a bořit zažité konvence. Užijte si to naplno. Buďte však opatrní, aby vaše dnešní činy nepřekročily mez. Z drobných vtípků se snadno může stát něco vážného. Experimenty v oblasti módy vám však budou vycházet na jedničku.