Horoskop

16. březen 2019

RYBY

Nacházet se budete ve víru oslav či jiných společenských událostí. Tam pak budete mít možnost setkat se s někým velmi přitažlivým, s kým vám bude skvěle. Zejména ti zadaní se pak mohou dostávat do rizikových situací.

BERAN

S blížícím se jarem začnete pociťovat novou energii, elán a dynamiku. Plánů budete mít mnoho, chuť do práce vám chybět nebude, a tak je velmi pravděpodobné, že se hned do něčeho pustíte.

BÝK

Vše budete mít pod kontrolou a nic vás hned tak nevyvede z rovnováhy. Svá přesvědčení budete zastávat pevně, bez jakýchkoli pochybností. Pokud by vás někdo chtěl k něčemu přinutit, tak nejspíš nepochodí. 

BLÍŽENCI

Dnes je pravděpodobná rozháranost, nesoustředěnost a neschopnost zaměřit se na konkrétní věc či dotahovat je do konce. V hlavě se vám bude neustále rodit množství nápadů a inspirací. Díky nim nebudete vědět, do čeho se vlastně pustit. To vás může poněkud frustrovat.

RAK

Jak to tak vypadá, štěstí se vás bude držet více než kdy jindy. Je možné, že budete nuceni k nějaké zásadní změně. Můžete to cítit jako nespravedlnost, podraz nebo něco podobného. Následně se však může ukázat, že ona změna pro vás byla dotekem štěstí. 

LEV

Velmi silně budete prožívat emoce. A bude vcelku jedno, jestli to budou ty kladné či opačné. V každém případě jim budete dávat volný průchod. To by vás také mělo přivést k nějakým společným posezením s přáteli či známými.

PANNA

Asi budete poněkud nervózní. Svými neustálými připomínkami, komentáři a upozorněními pak ostatním můžete lézt na nervy. Je jasné, že to nemyslíte špatně, že jen chcete, aby věci byly dokonalejší a lepší, než jsou. Ale jasno bude nejspíš jenom vám. 

VÁHY

Těšit se můžete na příjemné chvíle s partnerem. Skvěle by vám pak měl fungovat rozum a také výřečnost. Budete-li tedy potřebovat někoho o něčem přesvědčit, neměl by to pro vás být žádný problém.

ŠTÍR

Vaše citlivost a vnímavost bude zvýšená. Můžete se cítit jako houba, která do sebe natahuje veškeré energie okolo. A nebude rozdíl mezi tou energií souladnou a nesouladnou. Dobré tedy bude se té nesouladné vyhýbat a upřednostňovat to energeticky příjemné. Jinak můžete snadně propadat chmurám, depresím či jiným podobným pocitům.

STŘELEC

Těžkostí a komplikací zřejmě bude poněkud více. Pokud to tak opravdu je, pak vězte, že vesmír vás nyní záměrně podrobuje zkouškám, a to proto, aby se ukázalo, jak jste schopni dodržovat své předsevzetí. Nastavíte-li si pro oblast, která vás trápí, nějaká pravidla, pak zjistíte, že trápení je pryč.

KOZOROH

Nebudete si mít nač stěžovat. Zejména ve financích budete těmi, komu se opravdu bude dařit. Aneb na co sáhnete, to vám bude přinášet pozoruhodné výsledky. Pokud byste pak chtěli vyrazit někam na cesty, pak i tam by se vám mělo dařit. Zejména na těch kratších.

VODNÁŘ

V oblasti nových zážitků zejména v kolektivních aktivitách budete zažívat příjemné chvíle spojené s úspěchy a oceněním. Nejspíš budete těmi, kdo bude do kolektivů přinášet nové, neotřelé nápady a jiné pohledy na věc. Díky tomu se vám bude dařit nacházet řešení pro problémy, s nimiž si jiní nevěděli rady.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM