Horoskop

15. únor 2019

KOZOROH

Je docela možné, že dnes nabudete dojmu, že vás potkalo štěstí. Možná to bude nějaký nečekaný příjem nebo naopak příjem dlouho očekávaný, avšak stále se nedostavující. V každém případě byste si mohli finančně polepšit. A také v lásce či v navazování nových milostných vztahů! 

VODNÁŘ

Asi zažijete docela příjemný den. Hvězdy naznačují, že by se vám mohlo dařit, zejména v komunikaci s okolím. Zřejmě tak budete vyhledávaným společníkem či společnicí. Charakterizovat by vás měla dobrá nálada a humor, který vás nebude opouštět. Pokud vás někdo požádá o pomoc, budete těmi, kdo ji rád poskytne.

RYBY

I když místy můžete zažívat pocity rozladěnosti, neměl by váš den patřit mezi ty problémové. Svými nepříjemnými pocity se příliš netrapte. Je to proto, že jste až příliš citliví. Raději si vědomě dělejte radost a důvěřujte svému srdci. To vám vždy poradí nejlépe. Dobře se pak budete cítit v přírodě nebo s domácími mazlíčky. 

BERAN

Mějte se na pozoru. Přestože je pátek a většina lidí, by měla být před víkendem dobře naladěna, je možné, že u vás tomu tak nejspíš nebude. Možná vám nebudou vycházet nějaké vaše plány, možná se setkáte s nějakými profesními komplikacemi nebo vás také může potrápit zdraví. Pokud něco takového řešíte, vsaďte na rozvahu. 

BÝK

Váš den bude příjemný. Naslouchat však musíte vnitřnímu hlasu, který vám bude jasně naznačovat, co a jak máte dělat či říkat, aby se vám dařilo. Možná se budete častěji nacházet pod nějakým časovým tlakem. To by vám však vadit nemělo. Energie a životní síly byste měli mít dost.

BLÍŽENCI

Přestože dlouhodobě jste nejspíš pod nějakým větším tlakem, dnes by tomu až tak být nemuselo. Zažívat můžete klidnější den, ale také se nadít nějakých nových zpráv, které by vám měly přinést radost. Možná se přes víkend rozhodnete vydat i někam na cestu, což by vás mělo bavit. Zažít byste mohli i nějaký úspěch a popularitu.

RAK

Vy si dnes nebudete mít nač stěžovat. Hvězdy vám přejí. Lákat by vás to mělo k tvořivým aktivitám. Přiklánět se tak budete k činnostem, které vás baví a naplňují. Dočkat se také můžete nějakých odměn za předchozí aktivity. Dařit by se vám mělo jak v oblasti partnerství, tak i sebeprosazení. 

LEV

Je možné, že vás něco potrápí. Možná vás rozhodí neplnění nějakých slibů nebo po vás někdo bude něco chtít, co vám nebude milé nebo jste s tím nepočítali. Orientovat se budete především na svou rodinu. Je pravděpodobné, že v tomto směru, vyvinete větší snahu. Otázkou ovšem je, zda to někdo ocení. Sázejte na velkorysost.

PANNA

Štěstí by vám mělo přát. Nebude to zřejmě sice nic velkého, nicméně příjemné by to být mělo. Možné je setkání s novou láskou, resp. zamilovanost. Pokud ovšem již nějakou dobu svého miláčka máte, pak je možné zintenzivnění emocí spojených zejména s erotikou a sexualitou, obecně. Možná budete zkoušet i nějaké experimenty.

VÁHY

Asi se nyní necítíte příliš komfortně. Nicméně pokud se věnujete umění, tak dnes byste mohli mít docela příjemný den. Pokud sami tvoříte, tak se pusťte do díla. Vaše tvorba by mohla být úspěšná, nebo alespoň příjemná. Pokud jen umění máte rádi, vyrazte za do kina či divadla. Čekají vás nevšední, možná i ezoterické zážitky.

ŠTÍR

Nejspíš se dnes doma zachováte velmi moudře. Možná budete mít tendenci si s partnerem či partnerkou povídat a třeba i pochválit členům domácnosti i nějaké nepodstatné maličkosti. Dobré pocity či nálada, které z toho mohou plynout, se mohou ještě umocnit při dobrém obědě či večeři. Možná to budete vy, kdo to zařídí.

STŘELEC

Pravděpodobně jste nyní pod velkým tlakem a máte tendenci přistoupit k zásadním změnám v životě. Nyní však není na takovéto experimenty ta nejvhodnější doba. Raději ještě vyčkejte. Už za pár dnů může být všechno jinak. Do té doby vám budou radost dělat setkání s přáteli, případně konzultace s nimi. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem.