Horoskop

15. října 2018

LEV

Ví vaše rodina, že vůbec ještě existujete? Je pochopitelné, že hektická doba si žádá své oběti. Zkuste však dnes místo nákupního maratonu podniknout něco se svou rodinou. Třeba je pozvěte na příjemnou večeři nebo na procházku městem. Minimálně se jim ozvěte a popovídejte si.

PANNA

Chopte se volantu, Panny, čeká vás pořádná jízda. A je jen na vás, kde bude mít cíl. Je na čase přestat se vést davem. Najděte si svou vlastní cestu a vydejte se po ní. Možná dnes narazíte na pár zádrhelů, podaří se vám je však snadno vyřešit. Váš osud je ve vašich rukou!

VÁHY

Dnes vám hvězdy nepředvídají žádný zásadnější posun. Zdá se, že chvíli zůstanete na jednom místě. Ale ani na tom není nic špatného. Můžete se rozkoukat a načerpat síly na další akční období. Udržte svůj směr a zbytečně se nestresujte tím, že se v tuto chvíli nepřibližujete svým snům.

ŠTÍR

Zhluboka se nadechněte. Dnes máte optimální čas na to, najít odpověď na palčivou otázku, se kterou si v poslední době vůbec nevíte rady. Než skončí den, dovolte si ponořit do svých myšlenek a vše si řádně srovnejte. Možná náhle odhalíte, že řešení vašeho problému je celou dobu před vámi.

STŘELEC

Vesmír vám posílá velkou dávku energie a síly dokončit resty, které podvědomě odkládáte. Přijměte tento dar a pusťte se s chutí do práce. Třeba konečně protřiďte vaši sbírku šperků a oblečení a vyřaďte věci, které jen chytají prach. Na konci dne se vám výrazně uleví.

KOZOROH

Pokud se cítíte zahlceni vlastními emocemi, nepanikařte. Je úplně normální, že chvilku trvá, než si zvyknete na nové věci, které momentálně probíhají ve vašem životě. Klidně si dopřejte nějaký čas volnější tempo. Nebo se pusťte do nějakého dobročinné aktivity. Dodá vám perspektivu.

VODNÁŘ

Ou, to nebude příjemné. Nechtěně se dnes dostanete doprostřed konfliktu mezi dvěma lidmi, které máte rádi. Hvězdy však zachrání situaci a posílají vám schopnost zmírnit napětí. Musíte však zachovat klidnou hlavu. Na konci dne se tomu ale všichni zasmějete.

RYBY

Znáte to, jak vám občas v hlavě uvízne nějaká melodie a ať se snažíte sebevíc, ne a ne ji dostat z hlavy? Dnes se může stát něco podobného s různými myšlenkami a pocity. Nesnažte se je násilně vytlačit, ale raději si je nechte projít hlavou. Možná vás něčím inspirují, nebo odejdou samy.

BERAN

Neplýtvejte svou energii přemýšlením nad ostatními lidmi. Vždy se najde někdo, kdo bude mít víc kabelek, lepší boty nebo byt. To vás momentálně ale nemusí zajímat. I když je dobré mít před sebou nějakou motivaci, přílišné porovnávání se s ostatními by vás mohlo zabrzdit.

BÝK

Dnes je ten správný den na to, zbořit zeď, kterou kolem sebe stavíte a ukázat světu vaše pravé já. Pokud toužíte po extravagantním sestřihu nebo se chcete oblékat úplně jinak, jděte do toho. Hvězdy vás budou chránit a dodají vám tolik potřebnou sebedůvěru.

BLÍŽENCI

Udržovat kontakty a vztahy s lidmi, které nevídáte denně, může být náročné. Čas od času se sami sebe ptáte, jestli to vůbec má smysl. Má. Ze známé se snadno může stát dobrá přítelkyně. A možná vám člověk, se kterým občas prohodíte pár slov, přinese zajímavou nabídku.

RAK

Dnes by se z něčeho nenápadného mohlo stát něco velmi, velmi zajímavého. Hvězdy v tento den přejí hlavně romantickým vztahům. Nejsou však vyloučené ani jiné varianty. Tak jako tak, staré džíny dnes nechte doma a raději se oblečte pohodlně, ale šik. Možná to později přijde vhod.