Horoskop

15. listopadu 2018

ŠTÍR

Na každého jednou dojde. Možná se zdá, že karma příliš rychle nepracuje. A to nás občas svádí chovat se, jakoby žádná spravedlnost neexistovala. Ale nebojte se. Dřív nebo později se vám dostane odměny za dobré skutky a nepřejícím se moc dobře nepovede.

STŘELEC

Dnes se můžete těšit na všechny svoje projekty a nápady. Budete mít spoustu energie, kterou do poslední kapky využijete. V oblasti nákupů a obchodních rozhodnutí poslouchejte svou intuici, nezradí vás. Večer ale budete potřebovat trochu odpočinku v soukromí.

KOZOROH

Nenechávejte si všechny dobré věci pro sebe. Podělte se o ně. Možná se bojíte, že pokud budete sdílet své tipy a triky, někdo je vám ukradne. Tak to však není. Naopak. Sdílením se vám otevřou nové možnosti a navíc získáte velké množství cenných rad. 

VODNÁŘ

Dnešní den je celý o konverzacích. Vyjděte ze své ulity a povídejte si. S kýmkoliv, s kým budete mít možnost. Dozvíte se velké množství zajímavých příběhů i rad. Navíc vás takové rozhovor mohou inspirovat k důležité změně ve vašem životě. A byla by škoda o to přijít.

RYBY

Vaše motivace vás žene dopředu. Díky tomu budete dnes maximálně efektivní a odpoledne si můžete trochu dopřát. Třeba návštěvu kadeřníka či dlouhou relaxační masáž. Díky tomu se budete mít přes den na co těšit a zároveň doplníte energii, kterou nutně potřebujete.

BERAN

Dnes se vám v práci bude dařit. Alespoň v dopoledních hodinách. Vypadá to, že vaše oddaná práce a přínos firmě neunikl ani vašim nadřízeným. Teď to rozhodně nevzdávejte. Vypadá to, že povýšení není daleko. Odpoledne přijde ale mírné zhoršení. Zaměřte se na práci, která vám jde nejlépe.

BÝK

Všechny hvězdy stojí na vaší straně. Takových dnů není mnoho. Dnes jste jako filmová hvězda. Už od rána vám to sluší a to i bez toho, abyste v koupelně a před šatní skříní strávili hodinu. Všichni, kteří vás dnes potkají, vás obdivují a opouští vás s dobrou náladou. Co víc si přát!

BLÍŽENCI

Udělejte si dovolenou. Zaklapněte notebook, vypněte telefon a vydejte se kamkoliv toužíte. Klidně jen na malou procházku. Důležité je si na chvilku odpočinout od všudypřítomného toku informací. Drobný detox od sociálních sítí vám určitě jedině prospěje.

RAK

Všechno nemusí být těžká bitva. Není to ale ani hračka. Hledejte dnes rovnováhu mezi úsilím a přínosem. Pokud máte pocit, že do něčeho investujete příliš a nedostáváte mnoho nazpátek, možná je na čase zvážit radikální změnu. Hvězdy vás povedou správnou cestou.

LEV

Něco nového vám zamíchá plány. Možná nový originální šátek do vaší sbírky? Nebo informace, kterou jste doteď neznali. Či vám cestu zkříží nějaký velmi zajímavý člověk. Tak jako tak, večer budete usínat s plnou hlavou myšlenek a dojmů. Připravte se, že vše nabere vysoké tempo.

PANNA

Dobré věci se nestanou přes noc. Dnes vás hvězdy potrápí trochou netrpělivosti. Sami ale nejlépe víte, že pokud na něco spěcháte, většinou to dopadne katastrofálně. I když už chcete znát výsledky a být v cíli, budete muset ještě nějakou dobu vydržet. Ale stojí to za to!

VÁHY

Uzavřete se sebou jednoduchou dohodu. Ode dnešního dne budou vaše potřeby hlavní priorita. Máte tendence řešit všechny ostatní a sebe až na konec. Když vám vůbec zbude energie. To ale dnes končí. Před vším ostatním si najděte čas na odpočinek, péči a trochu rozmazlování.