Horoskop

15. leden 2018


KOZOROH

Dnes se vám naskytne příležitost, kterou by byla škoda odmítnout. Zastavit vás může jen vlastní strach. Snažte se však zamyslet, zda ho nezpůsobuje pouhá nejistota. Pokud ano, s radostí se pusťte do práce. Začátky budou těžké, ale vyplatí se.

VODNÁŘ

Když máte velké cíle, mohou vás vytočit i ty nejmenší potíže. A přesně to dnes hrozí. Snažte se však je příliš nevnímat a nekazte si s maličkostmi náladu. Mějte otevřenou mysl a je dost možné, že přijdete na úžasné nápady, které vás dostanou daleko. 

RYBY

Vaše představivost dnes jede na plné otáčky. Ačkoliv technicky zůstáváte pořád na jednom místě, vaše myšlenky putují po celém světě a objevují hranice možností. To je jedině dobře. Takový den můžete využít k určení nových cílů, které si chcete splnit nejen v myšlenkách.

BERAN

Máte za sebou období růstu a úspěchů. Dnes však na vlastní kůži zažijete i negativnější aspekty života, obzvlášť v kariéře. Připravte se, že může dojít k rozporům s kolegy nebo nadřízenými. Zvažte si, zda vám daná věc stojí za pošramocené vztahy a dusnou atmosféru.

BÝK

Alexander McQueen říkal, že krásu vidí ve všem. I v tom, co jiní považují za ošklivé. Inspirujte se dnes jeho přístupem a vydejte se na lov netradiční krásy. Dost možná zjistíte, že spousta věcí je všeobecně odmítána, i když k tomu není vůbec důvod. 

BLÍŽENCI

Vyberte si. Dnes se může stát, že se zaseknete při každé volbě, kterou před vás život postaví. Hvězdy vám totiž předpovídají nerozhodnost a váhání. I tak si budete muset zvolit. Pokud se těžké volbě budete systematicky vyhýbat, nemuselo by to dopadnout dobře.

RAK

Poslední dny pro vás pravděpodobně byly velmi náročné. Obzvlášť po stránce stresu. Dnes to však vypadá, že se vše skoro až zázračně vyřeší. Jako by všechny dílky zapadly na své místo. Dokonce se můžete těšit i na nějaké dobré zprávy, třeba o povýšení. 

LEV

Dnes budete konečně sami sebou. Uvolnění a zároveň pečliví. Práce vám půjde hezky od ruky. Naslouchejte svému okolí a nebojte se i poradit v případě, že o to budete požádáni. V odpoledních hodinách neuděláte chybu, pokud se obklopíte lidmi, které máte rádi.

PANNA

Smůla na obzoru. Dnes vám rozhodně nic nespadne samo do klína. Budete se snažit pomáhat, ale nic nebude vycházet podle vašich představ. To může být dost odrazující. Nevzdávejte to a s nadějí klidně pokračujte. Uvidíte, že v pozdějších hodinách vše dobře dopadne.

VÁHY

Očekávají se od vás velké věci. Dnes se k vám dostane úkol, který by obvykle dostal někdo mnohem zkušenější. Důvěra však v tomto dni patří vám. To je velký díl zodpovědnosti. Hvězdy vám posílají odvahu a trochu štěstí. Nakonec předčíte veškerá očekávání a zazáříte.

ŠTÍR

Čekání na dobré zprávy se může zdát nekonečné. Dnes si však najdou cestu i k vám. Díky tomu vás čeká příjemný den plný radosti. Pravděpodobně se vám také povede učinit některá moudrá a dobrá rozhodnutí pro budoucnost. Vytáhněte ze skříně ty nejlepší šaty a vydejte se oslavovat!

STŘELEC

Risk je zisk. Dnes obzvlášť. I přesto, že se obvykle držíte ve stojatých vodách jistoty, hvězdy vám radí, abyste v dnešním dni zahodili zábrany a trochu zariskovali. Je totiž velká pravděpodobnost, že i nejisté rozhodnutí nakonec přinese velký přínos.