Horoskop

14. září 2018

LEV
Nebojte se dnes promluvit! Jakmile dáte své přání a názory najevo nahlas, zjistíte, že je jejich realizace mnohem snažší. A nikdo se na vás nedívá špatně. Váš nově objevený hlas vás dnes dostane daleko. Dejte si také pozor na manipulátory ve vašem okolí.
PANNA
Nezanedbávejte svůj společenský život. I přesto, že ve se vašem životě děje hodně věcí a kariéra má rozhodně přednost před večírky, nezavrhujte je úplně. Právě trocha zábavy ve vybrané společnosti a zářivých šatech vám může v kariéře pomoct stejně dobře jako přesčasy.
VÁHY
Dnes vás nic nezastaví. Žádné překážky, žádné potíže. Jen vy a vaše dovednosti. Využijte tento den a pořádně se utkejte se vším, co už máte delší dobu na to-do listu, ale chyběla vám k tomu odvaha. Zažijete den plný energie a vnitřní síly, která vám vydrží ještě mnoho dní.
ŠTÍR
Buďte připraveni, že dnes to nepůjde úplně podle plánů. Vesmír vám dává najevo, že dokud se něco nezmění, budou vás provázet nejrůznější potíže. Vezměte si čas pro sebe a zamyslete se, jestli ve vašem životě není něco, co by zasloužilo změnu. Je jedno, jestli je to šatník nebo životní filozofie.
STŘELEC
Nevidíte napravo ani nalevo. V hlavě máte jen jednu věc. Kabelku od Marca Jacobse prostě musíte mít. Vaše zapálení je obdivuhodné. Nezapomínejte ale na zbytek světa. Kamarádka nebude šťastná, když kvůli nákupům zrušíte oběd a nájem se taky nezaplatí sám. Zůstaňte při zemi a vyhnete se potížím.
KOZOROH
Nebojte se příliš dopředu. Pořád přemýšlíte, co vás čeká zítra, jaké jsou vyhlídky a kolik věcí se může pokazit. Dnes starosti o budoucnost odložte, stejně jako už brzy odložíte letní šaty od Givenchy. Soustřeďte se místo toho na současnost. Na ničem jiném nezáleží.
VODNÁŘ
Staré není špatné. I když nové věci bývají lákavé, zamyslete se dnes, jestli by některé z vašich věcí nešly použít znovu a kreativně. To stejné platí i v oblasti lásky. Nemusíte potkávat nové lidi. Možná se ta pravá spřízněná duše nachází mezi těmi, které už léta znáte.
RYBY
Vaše hlava jakoby nepotřebovala odpočinek. Hlavou vám pořád víří nápady a vy přitom jen těžko sbíráte sílu na ranní make-up. Dopřejte si chvilku trošku pomalejší tempo, aby vaše unavené tělo dohnalo zběsilé myšlenky. Uvidíte, že už brzy se před vámi otevře nová kapitola.
BERAN
Vaše finanční situace byla v poslední době proměnlivější než módní trendy. Chvilku se vám dařilo držet ve stabilní rovině, ale pak přišla příležitost přidat do sbírky neodolatelnou kabelku od Chanelu a propad vašich financí. Od dnešního dne by se však měla situace stabilizovat na delší dobu.
BÝK
Výjimečné hřešení povoleno. I když vás nechceme navádět k něčemu špatnému, čas od času je v pořádku si trochu zahřešit. A ten je pro vás právě dnes. Dopřejte si trochu zmrzliny nebo čokolády, vynechte uklízení a místo toho odpočívejte a bavte se. Na tom není nic zlého!
BLÍŽENCI
Tvrdá práce přinese svoje ovoce. Vaše odhodlání a touha dosáhnout cíle dosahuje v posledních dnech maxima. Je obdivuhodné, jak si dokážete jít za svými touhami. Vaše skvělá morálka motivuje i přátele a okolí. Za dobrou práci si rozhodně zasloužíte i odměnu. Třeba návštěvu wellness!
RAK
Dnešní den začnete s rozporuplnými pocity. Dostanou se k vám rozdílné pohledy na jednu věc a vy nebudete vědět, která z nich je pravdivá. Zmatení a nerozhodnost vás podle hvězd neopustí ani později. Dejte tomu čas a uvidíte, že logická odpověď se později objeví.