Horoskop

14. leden 2019


KOZOROH

Plnou parou do práce. Dnes se budete soustředit na jednu jedinou věc - kariéru a úkoly s ní spojené. Nevyruší vás ani kamarádka a touha vyrazit po nákupech. Taková koncentrace je určitě obdivuhodná. Jen nezapomínejte pravidelně doplňovat energii a protáhnout se!

VODNÁŘ

Hledejte poklady schované mimo pozornost. Už máte své oblíbené značky, kam chodíte nakupovat. Zkuste však dnes objevovat spíš nenápadné a zapomenuté věci, které v sobě ukrývají spoustu kouzla. Místo Prady navštivte místního nadějného návrháře či návrhářku.

RYBY

Času není neomezeně, využijte ho moudře. Máte spoustu aktivit, kterými trávíte mnoho času. Ale zároveň vás nikam neposouvají, nerozvíjejí a určitě nebaví. Zkuste se takových povinností zbavit a ušetřenou energii investovat třeba do meditace, cvičení či odpočinku.

BERAN

Úspěšný den je před vámi. Dnes se vám dostane uznání za veškeré aktivity, které dosud nikdo příliš nevnímal. Můžete se těšit na komplimenty, chválu i nové nabídky. Dnešní den zkrátka a dobře patří vám. Vychutnejte si ho a nedovolte, aby vám kdokoliv pokazil náladu.

BÝK

Nemáte absolutně konkurenci. Dnešní den bude veskrze normální, pohodový. Hvězdy však předpovídají, že pokud se ve vašem okolí koná nějaká soutěž či závod, určitě byste se měli přihlásit. Proti vašemu odhodlání totiž dnes nemá nikdo šanci.

BLÍŽENCI

Je čas na úklid! Nemusíte hned chytat hadr a pustit se do vytírání. Dnešní den by měl patřit mentálnímu úklidu. Pokuste se vyřešit všechny drobné rozpory s partnerem či kolegy. Pokud nemáte možnost danou věc nějak ukončit, prostě to nechte být. Zbytečně byste se trápili.

RAK

Dnes se připravte na velký tlak. Budete mít pocit, jako by vás všichni sledovali. A to není nikdy snadné. Je také možné, že dostanete velmi zajímavou nabídku, která však odporuje vašim zásadám. Raději ji nechte být, nepřinesla by vám do budoucna mnoho dobrého. 

LEV

Připravte se na útok. Někdo z vašich nepřátel se dnes bude snažit pokazit vaši reputaci. Bude se vám proto hodit kuráž a schopnost potlačit všechny pokusy o zdiskreditování už v počátcích. Je také možné, že vaše zdraví nebude v nejlepší kondici, tak opatrně.

PANNA

Čeká vás úspěch! Velký! Hvězdy vám dnes předpovídají výjimečný den, ve kterém dokážete překonat všechny překážky, i ty, které nahání hrůzu. Je také možné, že si budete muset uhájit své místo, v práci, doma nebo v partě přátel. Nemusíte mít však žádné obavy.

VÁHY

Dnes hodíte za hlavu všechny svoje starosti, stres i celou tíhu světa, která vám delší dobu zatěžuje hlavu. Čeká vás proto uvolněný den, který si můžete užít. Odpočívejte, zajděte si s kamarádkou probrat nejčerstvější informace a hlavně nezapomeňte na úsměv!

ŠTÍR

Vaší nejlepší zbraní je dnes komunikace a kreativita. Právě v těchto dvou sektorech budete maximálně vynikat. Můžete třeba využít tento den pro získání partnerů pro originální nápad. Nebo se doma pustit do malování, navrhování oblečení či jiné umělecké aktivity.

STŘELEC

Dnes budete zářit na kilometry daleko. Vaše dobrá nálada bude nakažlivá pro všechny, kteří se k vám přiblíží. To se pozitivně odrazí i na vašich vztazích se všemi. Ať už vás dosud trápil jakýkoliv konflikt, dnes se vám povede ho až zázračně vyřešit.