Horoskop

14. květen 2019

BERAN

Vzhledem k tomu, že energie a elán by vám stále chybět neměly, neváhejte a pusťte se do realizace svých plánů a možná i tajných jarních snů. Nejspíš to bude něco, co má milostný či erotický podtext, ale také to mohou být plány profesní, kariérové nebo jen ty zaměřené na finance a výdělečnou činnost obecně.

BÝK

Vaše hlava může připomínat včelí úl. Vypadá to, že vám půjde myšlenka za myšlenkou, že vás toho bude napadat mnoho, co by se dalo realizovat. Ani výmluvnost by vám chybět neměla. Takže pokud budete potřebovat někoho o něčem přesvědčit, neměl by to pro vás být problém. Pokud si k tomu dopřejete nějaké dobré jídlo a pití, bude to o to lepší.

BLÍŽENCI

Můžete se nadít nějakých komplikací. Zejména vaše neposednost by mohla zavdat příčinu k nějaké roztržce v zaměstnání. Snažte se alespoň okamžik zůstat na jednom místě! Je možné, že právě tam vám osud přihraje možnost nějakého snadného zisku nebo výdělku. Tak buďte ve střehu, ať něco nezmeškáte.

RAK

Dařit by se vám mělo ve všem, nač sáhnete. Jestli máte příležitost, nechte se pro dnešek pěkně rozmazlovat. Je možné, že už dlouho jste to táhli sami, tak si také můžete užít něčí péče o vás samotné. Bude vám to dělat dobře. Neberete tak další sílu a optimismus do dalších dnů. Ti, co vás budou rozmazlovat, jistě nebudou litovat.

LEV

Dávejte si velký pozor při sportech, stačí malá nepatrná nepozornost a můžete si způsobit velmi nepříjemné komplikace. Ty zřejmě nebudou mít zrovna charaktery fyzický, ale spíše psychický. Zde se může dít, že v případě nespokojenosti se budete uchylovat ke lvímu řvaní. A to se nikomu líbit nebude.

PANNA

Zažívat můžete nějaké zásadní změny k lepšímu. Je však pravděpodobné, že se případným konfliktům nevyhnete. Jak to tak vypadá, nejen v zaměstnání se zřejmě schyluje k výměně názorů. Snažte se pracovat jen s fakty a vše řešit s nadhledem a odstupem. 

VÁHY

Vaše úřední jednání by měla být docela úspěšná. Většině žádostem by mělo být vyhověno. Máte-li něco k vyřízení, seberte sílu a zkuste vyřídit všechno, co se dá. Jinak váš den nejspíš bude neslaný, nemastný. Pokud však máte vhodného partnera, můžete se pokusit o nějaký silný smyslový zážitek.

ŠTÍR

Pokud vám nyní ve výběru partnerů nepřeje štěstí, položte si otázku, jestli musíte za každou cenu právě teď žít v partnerském vztahu. Naštěstí vás zřejmě nemine hojnost tvořivých příležitostí a nápadů, ke kterým samozřejmě patří odměna. A by toho nebylo málo, máte naději i na nějaké výhry.

STŘELEC

Nyní máte jedinečnou šanci změnit své zaměstnání. Pokud máte konkrétní nabídku, vážně o ní uvažujte, jinak přemítejte, co byste chtěli do budoucna změnit. V rodinném životě však můžete řešit nějaké vztahové či jiné spory či nedorozumění. Pokud k něčemu takovému bude docházet, zkuste se nerozčilovat, ale vše si v klidu vyříkat.

KOZOROH

Klidně si na večer domluvte posezení s přáteli ve vinárně, ale nejdříve si splňte běžné denní povinnosti. Ke prospěchu vám to také bude skvěle myslet a komunikovat. Dostanete-li se do názorových sporů, nebude pro vás problém vytáhnout pádné argumenty a těmi protivníka přesvědčit o své pravdě.

VODNÁŘ

Plánovaná pracovní schůzka, na které vám opravdu záleží, dopadne dobře. Očekávejte pochvalu a možná i finanční ocenění. Pozor si jen dávejte na své sklony k nesoustředěnosti nebo touze odlišit se od ostatních za každou cenu. To by vás mohlo přivést k častějším zmatkům.

RYBY

Pracovní schůzky, náročné úkoly, dokončená jednání, všechno půjde jako na drátku. Využijte přízně hvězd a pracujte do roztrhání těla. Dařit by se vám mělo zejména v oblasti financí. Díky tomu se můžete dočkat uznání nejen od svých blízkých či známých, ale také těch, kteří mají vliv na vaše odměňování.