Horoskop

13. října 2018

LEV

Nebojte se dnes projevit svojí jemnější stránku. Obvykle se prezentujete jako silná, sebevědomá žena. Není však nic špatného na tom, když ukážete i svou romantickou tvář. Oceňte své okolí za jejich úspěchy. Svoji ženskost podtrhnete třeba květovanými šaty nebo topem.

PANNA

Vaše intuice je dnes nepřekonatelná. Na první pohled odhalíte každého, kdo neříká pravdu. A taky špatná módní rozhodnutí. Využijte dnešní dar a pokuste se odhalit neupřímné lidi, kteří vám do života přinášejí jen zlobu. A určitě neodmítněte ani pozvání na společné nákupy s vaší maminkou.

VÁHY

Bez podpory (a skvělých bot) daleko nedojdeš. Je to tak. Dnes vás hvězdy příliš nepotěší. Vaše dnešní rozpoložení bude spíš melancholické a plné strachu. Pomůže vám společnost někoho, kdo vás zaručeně podpoří i ujistí, že v tom nejste sami. Nebojte se takové osobě zavolat. 

ŠTÍR

Nejdřív se bude zdát, že je před vámi jeden z dnů, během kterých si přejete, aby co nejrychleji skončily. Ale nebojte. Odpoledne vás potěší nějaká dobrá zpráva. Možná se vám po dlouhé době ozve láska ze střední nebo se dozvíte o úžasné akci ve vašem oblíbeném obchodě.

STŘELEC

Vzhůru, do oblak, daleko! Vaše touha po objevování nových kultur i módních stylu vás dnes zcela zasáhne. V případě, že vám práce nedovolí odcestovat na impulzivní výlet, začněte alespoň plánovat. Vytipujte si zajímavé destinace, omrkněte ubytování i vše, co chcete vidět či zažít.

KOZOROH

Vesmír si s vámi pohraje. Dnes očekávejte nejeden rozporuplný signál. Chvíli to bude vypadat, že vám štěstí přeje. V minutě se ale vše otočí a bude po radostech. A za pár minut zase v pořádku. Nelamte si s tím hlavu. To vás hvězdy jen pokouší. Držte se svého tempa a neztrácejte glanc.

VODNÁŘ

Připravte se, že začátek dnešního dne bude trochu utahaní. Jakobyste se nedokázali dostat do toho správného tempa, ať už děláte cokoliv. Dejte tomu volný průběh. Pokud se budete příliš tlačit do velkých výkonů, naděláte jen paseku. Stejně jakobyste se snažili obléct o dvě velikosti menší šaty.

RYBY

Odpočiňte si. Čekají vás náročné dny plné překážek. Je proto jedině na místě dnes načerpat síly. Pokuste se dnes v práci skončit dřív a extra čas strávit věcmi, které vás baví. Třeba zajděte na lekci jógy, projděte se městem nebo si popovídejte s přítelkyní nad hrnekm kávy.

BERAN

Je čas plnit si sny. I ty malé a nejmenší! Udělejte si radost něčím, po čem jste vždy toužili. Nemusíte být nic velkého. Možná už od mala milujete poutě. Nebo si přejete ušít jednoduchou sukni. Dnešní den patří mikroúspěchům. Ty vás nabijí radostí i motivací k plnění větších snů.

BÝK

Přehánět se může v módě, v reálném životě je však moudřejší se držet skutečnosti. Dnes budete mít tendenci vše trochu zveličovat a přehánět. Ať už svoji reakci, tak vnímání některých událostí. To by mohlo nejednoho kamaráda nebo kolegu rozzlobit. Zkuste se držet spíš při zemi.

BLÍŽENCI

Další zastávka - vaše šťastné místo! Dost bylo stesku a strachů. Dnes se na sebe ráno usmějte a nezapomeňte se pochválit. Vždyť je taky za co. V práci se vám bude dařit a odpoledne si můžete naplánovat program, na který se budete těšit. Co třeba dámská jízda?

RAK

Nikdo vám nedokáže říct ne. Ať už toužíte po jakékoliv laskavosti nebo podpoře, dnes je ten správný den se zeptat. Vaše charisma je totiž neodolatelné. Obzvlášť večer. Ideálně se vydejte do společnosti a využijte tento den k získání důležitých pracovních kontaktů.