Horoskop

13. březen 2019

RYBY

Zamilovanost s vámi dělá divy. A nemusí to být jen láska k nějakému člověku, může jít o vztah k umění či sportu. Jinak bude dobré, pohlídáte- li si své doklady a peníze. Někdo druhý by o ně mohl projevit zájem, ale spíše vy sami byste věci mohli poztrácet.

BERAN

Bude-li to možné, dnes se nesnažte přebírat vedení. Snadno byste mohli ztratit spoustu času na něco, co se vám nevyplatí. Což by se vám také mohlo stát v případě, že budete tvrdohlavě trvat na svém. Zpomalte tedy, dopřejte si odpočinek a věnujte se koníčkům.

BÝK

Energie budete mít víc než dost, ale také vás čekají komplikace a nejrůznější tlaky. Bude-li to potřeba, problémy proberte s někým, komu věříte a o kom víte, že stojí za vámi. Pozor na tendenci podléhat slibům. Nenechte se nachytat na krásná slovíčka, přemýšlejte, co za tím je.

BLÍŽENCI

I přes množství nejasností a nejrůznějších zádrhelů máte chuť rozdávat radost. Tak se tomu nebraňte a obdarujte své blízké malými dárky. Však nemusíte čekat, až budou mít narozeniny. 

RAK

Budete skvěle zvládat emoce. A i když okolo vás mohou lidi propadat smutkům, vy je svou péčí budete alespoň částečně vracet zpět k pohodě a harmonii. Dobře vám bude dělat nějaká fyzická činnost, úklid, vaření či sport.

LEV

Odrazili jste nějaký hrozící spor,bohužel to nebude nadlouho. Zejména pokud se problém jen odsunul, ale nevyřešil. Zkuste najít jiné řešení a nesnažte se tvrdohlavě prosazovat svůj názor. Naštěstí zásadní jednání by měla dopadnout ve váš prospěch.

PANNA

Vypadá to, že vás nemine pochvala či jiné profesní ocenění. Vaše finanční situace se tak může konečně vylepšit. Buďte však obezřetní. Je možné, že vás čekají nějaké nečekané investice. Pečlivě si rozmyslete, jak s penězi naložíte, a svůj plán podle potřeb upravte.

VÁHY

Přestože hvězdy vám přejí, dnes se raději nepouštějte do žádných nových a náročných úkolů. Je pravděpodobné, že by vás čekaly komplikace, různá omezení a také zkoušky. Co se týká zdraví, nic se nesnažte ošidit a spíše se šetřete. 

ŠTÍR

Možná nebudete mít zrovna dobrou náladu, a tak můžete být vůči ostatním nespravedliví. Je-li to možné, zvolněte a naordinujte si na pár dní odlehčující program. Jak v práci, tak i v stravování. Co nejméně zatěžujte svůj organismus.

STŘELEC

Až na výjimky se vám daří ve všem, na co sáhnete. Máte tolik aktivit, že jste si nejspíš ani nevšimli, že je už středa. Ale to by vám zase až tak vadit nemělo. Do všeho se budete pouštět s optimismem a žádná překážka vás nezastaví.

KOZOROH

Mravoučné poznámky si dnes nechte pro sebe. Pokud máte chuť vylepšit si byt nebo cokoli podobného, pečlivě si to naplánujte a nechte to na dobu, kdy na to budou vhodnější podmínky. Dnes se spíše věnujte partnerovi.

VODNÁŘ

Nad svými názory se zamyslete a poslechněte si starší a moudřejší kolegy. Pozvání do společnosti neodmítejte a vezměte s sebou i partnera. Máte naději, že se dobře pobavíte. Jakékoliv náročnější aktivity však odložte.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM