Horoskop

12. září 2018

LEV

Nebojte se požádat o pomoc. Vaše hrdost a potřeba všeho dosáhnout samostatně vás může zbytečně zabrzdit. Pokud si nevíte rady s nějakým úkolem, požádejte kolegy. Jestli vaše srdce něco trápí, nebojte se někomu svěřit. Dobrá kamarádka vás ráda vyslechne i pomůže vybrat outfit na schůzku.

PANNA

Změna? Není problém! Nebojte se tentokrát trochu zariskovat a místo plánování všeho se odvázat. Změna plánů vám totiž právě dnes hodně prospěje. Pokud vás čeká návštěva kadeřníka, dovolte mu místo původního zastříhnutí konečků i něco odvážnějšího. Výsledek vás potěší! 

VÁHY

Nenechte si vzít svoji dobrou náladu. A svoji kabelku. Ráno vstanete pravou nohou. Někteří se vám však vaše dobré naladění budou snažit pokazit. Nedovolte to a odpovídejte na všechna příkoří s úsměvem. Také opatrně na svůj majetek. Vaše šik kabelka od YSL by se mohla zalíbit nějakému zloději.

ŠTÍR

Teploměr venku sice pořád pod nulu neklesl, vaše nálada však ano. Čeká vás dlouhý a vyčerpávající den. Takový ten den, kdy je nejlepší zůstat doma a prostě ho přežít. Pokud to nejde, pečlivě si z šatníku vyberte outfit, který vám aspoň trochu zlepší náladu.

STŘELEC

V nedokonalostech je krása. Dnes si řádně uvědomíte všechny svoje drobné nedokonalosti. Ale vůbec se tím netrapte! Právě výrazný nos nebo velmi kudrnaté vlasy jsou vaší předností. Postavte se dnes proto před zrcadlo a naučte se milovat a využít svoje chybky.

KOZOROH

Podle Coco Chanel člověk musí být jiný, aby byl nenahraditelný. Nebojte se proto vystoupit z davu a odlište se. Třeba se naučte něco neobvyklého. Nebo prostě jen místo nesmrtelné černé dnes oblečte výrazně barevný outfit. A noste ho s hrdostí!

VODNÁŘ

Snažíte se působit elegantně a na úrovni. Faleš ale nikomu nesluší. Obzvlášť dnes by vaše snaha mohla působit až nevhodně. Najděte svůj vlastní styl a na nic si nehrajte. Přirozenost ocení nejen vaše okolí, ale ve výsledku i vy. Pořád něco předstírat je totiž náročné.

RYBY

Jedna pravda neexistuje. Ani Valentino nebyl neomylný, ani vy, ani nikdo jiný. Hvězdy se vás ale dnes budou snažit trochu přesvědčit, že jen vy máte pravdu. Přihoďte si ráno do kabelky extra toleranci a pozorně naslouchejte názorům jiných. Možná objevíte něco zajímavého.

BERAN

Mějte se na pozoru! Někdo, od koho byste to asi nečekali, se vás pokusí dostat na špatnou cestu. Nenechte se nalákat na zdánlivě porušení pravidel a nákupy si raději vychutnejte o samotě. Neupřímné rady by vás mohly stát mnoho trápení. Vaše intuice vám napoví.

BÝK

Ze začátku dneška se bude stát, že hvězdy vás chtějí pořádně potrápit. Není tomu tak! V průběhu dne se totiž vaše perspektiva změní a zjistíte, že to, co se dřív zdálo jako průšvih, je výhoda. Třeba když zjistíte, že nebýt neobjeveného fleku, tak do práce přijdete ve stejných šatech jako kolegyně.

BLÍŽENCI

Nedovolte, aby vaše emoce pokazily váš jinak správný úsudek. Čeká vás série důležitých rozhodnutí, proto si určitě najděte čas na cokoliv, co vám pomůže vyčistit hlavu. Nechcete přece zbrkle něco odmítnout jen proto, že jste ve stresu nebo máte strach.

RAK

Možná vám to nepřipadá, ale stres se ve vás pomalinku hromadí a ničí vás. Zbavte se dnes všech svých strachů a chovejte se neporazitelně. Jen vnitřní sebejistota vám pomůže znovu nastolit harmonii nejen ve vašem nitru ale i ve vašem okolí. Díky tomu se budete moci konečně uvolnit.