Horoskop

12. listopad 2018

ŠTÍR

Mluvíte stejným jazykem? Často máte pocit, že se vyjadřujete jasně, ve výsledku vám však nikdo nerozumí. Není to však jen chyba na straně ostatních. Zkuste zapracovat na své komunikaci a ujistěte se, že říkáte věci zcela konkrétně. Uvidíte, že vám to ušetří stres.

STŘELEC

Dnes je vaše šance! Nevidíte to? V tento den si můžete splnit všechny sny, po kterých toužíte. Pokud máte pocit, že jde jen o obyčejný, ničím nevynikající den, jste na omylu. Možná se pořádně nekoukáte a tím vám uniká spousta důležitých věcí. Buďte pozorní, ať vám něco neuteče.

KOZOROH

Nedovolte, aby vám nepříjemné jednání některých vlezlo pod kůži. Nakonec se budete jen cítit frustrovaně a unaví vás to. Raději se nad takové lidi povzneste a berte sebestředné průpovídky jako vtip. Tím si ušetříte vztek a trochu se zasmějete. A to nikdy neuškodí.

VODNÁŘ

Možná ještě nevíte, kde se vidíte za 10, 20 let. A to vůbec nevadí. Není to však výmluva pro to, nedělat nic. Pokud nemáte velký cíl, zaměřte se na malé kroky, které vás budou těšit. Můžete si třeba vybrat kabelku od Diora a postupně si na ni ušetřit.

RYBY

Dnes se vám bude dařit. Najdete v sobě energii nejen začít něco úžasného, ale také to dokončit. Dokonce vám zůstane i nějaký extra čas. Připravte si proto plán B. Třeba se sejděte s kamarádkou, kterou poslední dobou moc nevídáte. Pobavíte se a odpočinete si.

BERAN

Dnešní den je celý plný lásky. Té největší. Pokud toužíte po romantice, položte se do toho s plnou vervou. Připravte si hezkou košilku, svůdný parfém a nezapomeňte na obligátní vysoké podpatky. Čeká vás souznění s partnerem, případně vášnivá romance s někým novým.

BÝK

Neberte se tak vážně. Hvězdy vám sice neradí, abyste byli lehkovážní, hodí se však, pokud získáte nadhled a nebudete se věcmi příliš zatěžovat. I bez vašich starostí se nakonec vše povede. Oblečte rozpustilý outfit a bavte se. Na světovém míru můžete pracovat jindy.

BLÍŽENCI

Všechno zlé je pro něco dobré. Dnes se připravte na mírné množství kritiky. Obzvlášť od někoho, ke komu vzhlížíte jako k mentorovi. To může zabolet. Neberte to ale tragicky. Je velmi pravděpodobné, že se vám daný člověk snaží jen a pouze pomoci. Tak to berte sportovně.

RAK

Dělejte to, po čem toužíte. Život je krátký na to, abyste dělali věci, které vás nebaví. Přestaňte dělat bezpečná rozhodnutí a vydejte se vlastní cestou. Jestli toužíte po dráze stylisty či módní redaktorky, pusťte se do toho. Budoucnost je jen vaše.

LEV

Vydejte se do víru lásky. Všechny obavy, nejistoty a únavu nechte bokem. Ponořte se do vášně a užijte si večer, který předčí vaše očekávání. Už také bylo na čase. Pokud ještě nevíte koho milovat, dnes je vhodná příležitost s tím začít něco dělat. Kde svou lásku ale najdete, to hvězdy neví.

PANNA

Možná vám to tak nepřipadá, ale do vašeho světa se dostane mírná otrávenost. Všichni kolem vás si toho však všimnou víc než dobře. Navíc máte pocit, že vás nikdo nemá rád. Ve skutečnosti to tak samozřejmě není! Tak nepropadejte panice, máte spoustu úžasných přátel.

VÁHY

Dnešní dopoledne bude unavené a nervózní. Možná trochu otravné. Pomalinku se však vše zlepší a brzy zaznamenáte, že se začínáte usmívat a trousit kolem sebe veselé poznámky. Započaté dílo spolehlivě dokoná holčičí odpoledne s nejlepší kamarádkou. Pak už vás nic nerozhodí.