Horoskop

12. leden 2019


KOZOROH

Dnes prodáte cokoliv, komukoliv. Vaše přesvědčovací schopnosti jsou v maximální formě. Vašim argumentům nedokáže nikdo odolat. Využijte to a snažte se prosadit nápady, které zatím nebyly vyslyšeny. Vyhněte se však manipulacím a intrikám. Fakta a váš šarm úplně stačí.

VODNÁŘ

Dnešní den se ponese ve znamení komunikace. I zdánlivě banální konverzace s kolegou či sourozencem se může rychle vyvrbit v zajímavou a hlubokou debatu. Nespěchejte a poslouchejte. Je možné, že dnes díky tomu objevíte spoustu nových perspektiv a informací.

RYBY

Vypněte svou potřebu pořád všechny zachraňovat. Nemusíte pořád všechny tahat z malérů, i když to tak občas působí. Hvězdy dnes totiž předpovídají, že pokud dnes nabídnete někomu pomoc, může se stát, že na tom sami tratíte. A to si určitě nezasloužíte.

BERAN

Nepodceňujte sílu emocí. Dnes by určitě nebylo moudré, pokud byste se snažili potlačit a umlčet své city. Naopak, dejte jim potřebný prostor. To neznamená, že musíte vyvolávat drama na každém kroku. Zbytečná přetvářka by vás však spíše brzdila a unavovala.

BÝK

Nechte to jít. Jsou chvíle, kdy se musíme zbavit i oblíbených šatů od Alexandera McQueena. Už prostě neslouží. Podle hvězd dnes jasně uvidíte, které vztahy vám prospívají, a které naopak táhnou dolů. Těch je třeba se vyvarovat, i přesto, že to možná nebude snadné.

BLÍŽENCI

Dejte si pozor na překročení mezí. Dnes vás hvězdy varují. Mohlo by se totiž stát, že i s dobrým úmyslem způsobíte faux-pas nebo narušíte jinak harmonické vztahy. Než cokoliv podniknete, pořádně se zamyslete, vyhnete se tak zbytečným rizikům.

RAK

Když budete příliš tlačit, mohlo by se vše obrátit proti vám. A to by byla škoda. Vaše úmysly jsou hezké, ale velký nátlak způsobí jen nepříjemné potíže. Pokud máte pocit, že někdo potřebuje pomoc a odmítá ji, raději to nechte být a věnujte se něčemu příjemnějšímu.

LEV

Zvláštní kombinace vás dnes mohou překvapit. Jsou věci, které k sobě prostě nejdou. Dnes se je však pravděpodobné, že takové neobvyklé duo překvapí. Buďte proto otevřeni experimentům a zkoušejte nové věci. Na konci dne uvidíte, že jste objevili minimálně jednu skvělou záležitost.

PANNA

Dnes se může stát, že se dostanete do konfliktu faktů a pocitů, který vám radí opak. Možná se budete klanět spíš k pevně daným informacím. Zkuste se na chvíli zamyslet, zda vám vaše intuice neříká něco moudrého. Pokud zvážíte oba způsoby, dost možná najdete ideální alternativu.

VÁHY

Dnes vám Chanel z nebe nespadne. Nečekejte na zázraky, hvězdy předpovídají, že jejich výskyt je v tomto dni maximálně nepravděpodobný. Pokud něco chcete, budete si to muset odpracovat se vším všudy. Tak raději příliš nezahálejte a spoléhejte se pouze na sebe.

ŠTÍR

Zůstaňte nohama na zemi. Vyhněte se dnes přehnanému snění a zapojte do svého rozhodování maximální praktičnost. I když bezmezně toužíte po nových botách od Marca Jacobse, využijete je skutečně? Realistický náhled vám dnes také pomůže se zorientovat ve složitých vztazích.

STŘELEC

Nezávislost je cesta. Dnes buďte svobodní a sami sebou. Nečekejte, až vás někdo přijde zachránit a raději se soustřeďte na to, co pro vlastní dobro můžete udělat sami. Jen tak dosáhnete všech snů a zároveň budete schopni maximálně ovlivnit vlastní život.