Horoskop

12. březen 2019

RYBY

Charakterizovat vás v očích ostatních bude jistá záhadnost, ale také přitažlivost. Dejte si jen pozor na zdraví. Snažte se v této oblasti chovat odpovědně a možná si zkuste promyslet a naplánovat nějakou zásadní životní změnu.

BERAN

Chystáte-li se řešit svůj milostný život, neukvapujte se. Nejdříve si pořádně rozmyslete, co vlastně chcete, a potom teprve jednejte. Jinak si akorát přivedete do svého života další problémy a komplikace. 

BÝK

Pokud je váš zdravotní stav v pořádku, vrhněte se do nového sportu. Bojovnost a elán by vám chybět neměly, takže by se vám mělo dařit i v soutěživých aktivitách. Zde byste měli být těmi, co se hned tak nevzdávají.

BLÍŽENCI

Přestože zmatků a nejasností kolem vás bude velké množství, objeví se i něco velmi příjemného. Kroužit by kolem vás měla nová láska nebo alespoň svody k nějakým milostným úletům. Pozor však, pokud už jste zadaní.

RAK

Hýřit elánem a energií zřejmě moc nebudete. Naopak lze očekávat nejrůznější zkoušky a omezení, a to zejména ze strany partnera. Naštěstí alespoň v práci může být pohoda, a pokud si to sami nepokazíte, tak to bude ještě pár dní trvat.

LEV

Možná vás to bude lákat k nějakým dobrodružstvím, která budou zavánět adrenalinem a vzrušením. Dařit by se vám mělo ve vyjednávání na úřadech, ale také by vám měla skvěle fungovat intuice. Budete-li jí naslouchat, neuděláte chybu.

PANNA

Věci se vám nejspíš budou docela komplikovat. A jak se zdá, budete v tom nevině. Možná v dobré víře kývnete na nějakou výhodnou nabídku, která se pak ukáže jako značně nevýhodná. V každém případě buďte obezřetní a zbytečně neutrácejte. Snadno byste se mohli dostat do problémů.

VÁHY

Někdy bývá odchod středem tím nejlepším řešením. Máte-li pocit, že v zaměstnání nebo někde jinde už nevydržíte, udělejte změnu. Neustálé ustupování a vycházení vstříc těm ostatním vede pouze k tomu, že se tlak na vás bude stupňovat. A to zcela jistě nemáte zapotřebí. Vyzdobte svou tvář úsměvem a bude vám dobře.

ŠTÍR

Cítit se budete jako na houpačce. Hvězdy vám na jedné straně přejí a na druhé zase naznačují komplikace a problémy. To by vás však rozhodit nemělo. To proto, že na zátěže jste zvyklí, a pokud je potřeba, dokážete se uskromnit, stáhnout se a vyčkat, až se podmínky nastaví jinak a lépe. Výtečně by vám měla jít argumentace.

STŘELEC

Zřejmě vás čeká vydařený a naplněný den. A také to dáte každému patřičně najevo. Komunikace vám půjde skvěle, rovněž na kratších cestách byste měli být úspěšní. Zejména ti, kteří se zabývají uzavíráním smluv či obchodů, si přijdou na své. Finančně se spravíte a budete si moci dovolit to, na co jste ani nepomysleli.

KOZOROH

Co budete chtít, to si také dokážete prosadit. To je sice příjemné, nicméně může to následně přinášet i nějaké komplikace. Zejména jste-li zadaní, nepouštějte se do povrchních flirtů. Pokud svou energii budete směřovat do oblasti kariéry nebo podnikání, mělo by se vám dařit.

VODNÁŘ

Ovládat vás bude oblast nevědomí. To znamená, že budete mít tendenci konat bez většího rozmýšlení. Pozor na mobil, počítač a podobná zařízení, budou se ve vašich rukou chovat nevyzpytatelně a nepředvídatelně. Bude tedy dobré zaměřovat svou energii k jiným věcem.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM