Horoskop

11. října 2018

LEV

Poznávejte své okolí. Je snadné sklouznout do každodenní rutiny a příliš si ničeho nevnímat. Hvězdy vám však dnes radí, abyste se z této všednosti vytrhli. Pobavte se s lidmi, se kterými se normálně jen zdravíte. Domů to vezměte aspoň kousek pěšky. Možná objevíte kousek od práce úžasný butik!

PANNA

Hlavně v klidu a pohodě. Dnešní den pro vás bude hodně náročný. Nevyhnete se vypjatým situacím a pocitu, že je toho na vás moc. Nezačněte hned panikařit a vyšilovat. To by ničemu nepomohlo. Dobrá káva nebo rychlá procházka vás spolehlivě uklidní a pomůže získat perspektivu.

VÁHY

Dnes se vám díky příznivé poloze měsíce podaří najít konečně vnitřní harmonii a pocit štěstí. Bude se vám dařit dotáhnout vše do konce. V lásce je dnes vhodná chvíle na to, odložit pýchu nebo ostych a udělat první krok. I pokud jste ve vztahu. Vezměte iniciativu do vlastních rukou.

ŠTÍR

Dnešní den není o vás. Ale není nutné to brát špatně. Zaměřte svoji pozornost na vaše milované. Netrápí se vaše nejlepší kamarádka? Zkuste ji rozveselit. Oceňte, co pro vás dělá a věnujte jí stejnou podporu. To samé platí i u rodiny, partnera či kolegů.

STŘELEC

Nedá vám něco spát? Pravděpodobně vás děsí kupa restů na pracovním stole, nevyřčené konflikty či snad kostlivec ve skříni? Seberte dnes odvahu a dejte si za úkol, zbavit se dnes alespoň jednoho "balvanu". Možná to nebude snadné, výsledek však stojí za námahu.

KOZOROH

V partě se vám bude fungovat nejlépe. Jak v kanceláři, tak doma. Není to u vás možná zvykem, dnes ale z týmové práce budete maximálně profitovat. Dejte si však pozor, koho do své smečky pustíte. Demotivovaní lidé, kterým se nechce nic, by mohli nakazit všechny ostatní. I vás!

VODNÁŘ

Spoléhat se na ostatní není hlavní trend podzimní kolekce. I když si myslíte, že jste v dobrých rukou, pasivita se vám dnes určitě nevyplatí. Ostatní mají vlastní zájmy a starosti. Navíc, jen vy nejlépe víte, co je pro vás dobré a čemu se vyhnout. Seberte odvahu!

RYBY

Nesnažíte se náhodou překonat světový rekord v multitaskingu? V jeden moment dokončujete návrh strategie pro další rok, zároveň po telefonu radíte přítelkyni se vztahem, možná u toho stíháte i uklízet a přemýšlet nad modelem na dnešní večer. A jde vám to překvapivě skvěle. I hvězdy tleskají!

BERAN

Pochybnosti stranou. Ta zajímavě střižená sukně, po které už nějakou dobu pokukujete, vám bude slušet. Nejlépe se o tom přesvědčíte, pokud přestanete jen obhlížet a vydáte se do obchodu. Alespoň si ji vyzkoušejte. Pokud budete váhat příliš dlouho, někdo by ji vám mohl vyfouknout.

BÝK

Hvězdy vám posílají velkou dávku motivace. Právě včas. Vaši kolegové už si začali všímat, že jsou vaše výkony poslední dobou slabší. Dnes se však ukážete v tom nejlepším světle. Všechny dokonale odzbrojíte nejen šik stylem, ale i skvělými nápady a úsměvem.

BLÍŽENCI

Dopřejte si trochu klidu. Pokud můžete, vezměte si pár dní volněji. Stačí, když změníte prostředí a vydáte se pracovat třeba někam mimo město. Možná vám to nepřijde, podle hvězd vám však hrozí velká únava a stres. Tak si preventivně naordinujte klidový režim.

RAK

Připravte se na mírné zhoršení vaší situace. To nezní zrovna lákavě, že? I takovéto dny jsou však potřeba. Možná vás zasáhne nečekaná nutná investice, díky které se budete muset trochu uskromnit. Nebo budete muset pracovat více hodin. Vše se ale brzy vrátí do normálu. O to víc pak vše oceníte.