Horoskop

10. září 2018

LEV

Buďte na sebe hodní, Lvi. Čas od času je dobré nemyslet na všechny ostatní, ale prostě si jen užít hýčkání a pohodu o samotě. Dnes se proto mějte rádi a místo chyb si na sobě všímejte spíš pozitiv. Za váš úsměv by mnozí zabíjeli. Dobře vám bude třeba ve vířivce nebo na procházce u vody.

PANNA

Probudí se ve vás umělec! Kreslení, focení a navrhování šatů vás vždy bavilo. V poslední době ale nemáte na žádnou kreativní činnost čas ani energii. Dnes vás však políbí hvězdná múza. Vezměte foťák a vydejte se do města hledat zajímavé objekty na focení nebo si navrhněte unikátní šaty!

VÁHY

Vaše společenská hvězda nepřestává stoupat. Vaše okolí si začíná všímat kvalit, které bezpochyby máte. V kanceláři se konečně dočkáte uznání a i doma se můžete těšit na ocenění. Dejte si ale pozor na závistivce, kteří vám úspěch ani štěstí příliš nepřejí.

ŠTÍR

Po dlouhé době se vám dnes povede dokončit něco, po čem už dlouho toužíte. Třeba koupi nového domu nebo auta. Navíc vaše šťastná nálada vyvolá touhu někoho obdarovat. To je maximálně v pořádku a uvidíte, že vaše štědrost nezůstane neoceněná. Jen pozor na rozpočet!

STŘELEC

Den plný rozporuplných emocí je před vámi! Ráno se probudíte v perfektní kondici, s úsměvem na tváři a chutí do práce. Během dne však očekávejte zhoršování. Vesmír vám také připomene, jaké máte limity. Snažte se zachovat dobrou náladu. Pokud se to nepovede, raději se vyhněte společenským událostem.

KOZOROH

Toužíte se uspět, ale stále se příliš nedaří? Bohužel, i dnes vám hvězdy nastavují spíš svou odmítavou tvář. Ušetřete si nepříjemnosti a dnes se držte spíš zpátky. Určitě není vhodný den na vyjednávání vyššího platu nebo na hledání nové romance. Dobře uděláte, když zajdete třeba na jógu.

VODNÁŘ

Čeká vás den plný radostí a dobré nálady. Konečně se začíná vyplácet úsilí z dřívější doby a vy si můžete užívat zaslouženého úspěchu. Odměňte se, nechte se trochu hýčkat, ale neusněte na vavřínech. Stagnace je sice pohodlná, ale daleko vás nedostane.

RYBY

Žárlivost se nevyplácí! Váš nový vztah vás zcela pohltil a užíváte si období na růžové vlně. Určitě však nemáte nejmenší chuť se o svůj objev dělit s někým jiným. Dejte si ale pozor. Přehnaná žárlivost by mohla vést ke konci smutnějšímu než špatně zkombinovaný outfit.

BERAN

Dnes možná očekáváte pohodový den bez mnoha výzev. Hvězdy si pro vás ale pár zádrhelů a škobrtnutí připravily. Připravte se, že se budete muset potýkat s několika nepříjemnými záležitostmi. Třeba nepříznivou finanční situací. Raději se proto vyhněte lákavým výlohám s výprodeji.

BÝK

Činy jsou lepší argument než slova. Máte schopnost vše hezky naplánovat a přesvědčit okolí pro svoje záměry. Dnes by vám ale pouhá slova nemusela stačit. Zaměřte se spíše na realizaci a místo pádných argumentů názorně předveďte, že víte o čem mluvíte. Pokud to dokážete, můžete se těšit na úspěch.

BLÍŽENCI

Seberozvoj je stejně důležitý jako rozvoj vašeho šatníku. Odložte tentokrát materiální potěšení a odolejte pokušení si koupit nové boty. Raději investujte do zajímavého kurzu nebo přednášky. Právě rozvoj mentálních dovedností se vám totiž dnes bude velmi dařit.

RAK

Nenechte se příliš unést. I když vás pochvala od někoho blízkého nebo nadřízeného dnes maximálně potěší, nedovolte, aby vám úspěch příliš stoupl do hlavy. Nadměrná sebejistota by mohla vést ke strmému pádu. Dobrá nálada vám však vydrží celý den.