Horoskop

1. listopadu 2018

LEV

Nebojte se zbořit zeď, kterou kolem sebe stavíte. Bojíte se někomu důvěřovat a uzavíráte se do sebe. Hvězdy vám však dnes radí, abyste začali pracovat na své otevřenosti. Sejděte se třeba s kamarádkou a upřímně si s ní popovídejte. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

PANNA

Jste hvězdou společnosti! Rozzáříte každý večírek. A není to jen třpytivými šaty od Dolce & Gabbana. Hvězdy vám dnes nadělily velké charisma a šarm. Každý touží být ve vaší blízkosti. Využijte to ve svůj prospěch, ale netlačte příliš na pilu. To by mohlo dopadnout špatně.

VÁHY

Nebojte se přiznat chybu. Každý z nás někdy vytáhl ze skříně tragický outfit. Prostě proto, že nikdo není dokonalý. A ani vy nemusíte být. Přiznat si vlastní omyly rozhodně není snadné. Ve výsledku vás však zbaví pocitu nátlaku a sblíží vás s vaším okolím. A to stojí za to. 

ŠTÍR

Máte před sebou velké věci. Pokud seberete sílu a dáte se do práce, můžete dnes dokázat mnoho. Třeba vymyslet dobročinný projekt nebo uzavřít velký obchod. Tak se dnes hezky oblečte, protože pozornosti se určitě nevyhnete. Hvězdy jsou na vaší straně.

STŘELEC

Kdo se bojí, nesmí do světa. Čeká na vás náhlá změna v náladě, která vás donutí velmi přemýšlet. Možná dlouhodobě odkládáte věc, která vás děsí a trochu se za ni stydíte. Dnes však odhoďte obavy a s důvěrou se se svými potížemi svěřte někomu blízkému. Nebude to snadné, ale uleví se vám.

KOZOROH

Dnes vás čeká velmi příjemný den, plný smíchu, dobré nálady a hezkých zážitků. Určitě neuděláte chybu, pokud jej strávíte s přáteli či rodinou. Díky hezkému dnu také dobijete baterky a získáte vnitřní klid pro další dny. Večer vás však zastihne mírná únava.

VODNÁŘ

Volejte módní policii! Někdo vám úplně pomíchal šatník. Ale ne, to jen vaše chaotické já v posledních dnech trochu převládalo. A výsledek se dnes projeví naplno. Nedovolte, aby vás zmatek zcela ochromil. Raději se připravte s ním svést ostrý boj a vrátit do vašeho života systém.

RYBY

Za dobrotu na žebrotu. I když máte dnes jedině dobré úmysly a všem se snažíte pomoci, jediné, čeho se vám dostane je buď ignorace nebo nevděk a naštvání. Ovace to rozhodně nebudou. Nenechte se ale zastrašit a nevzdávejte to. Vše nakonec dobře dopadne.

BERAN

Náhlá změna v chování vašich přátel či blízkých může být varovný signál. I přesto, že se svou partou máte dobré vztahy, ne všichni jsou k vám zcela upřímní. Všímejte si, zda se k vám někdo poslední dobou nezačal chovat jinak. Pokud ano, pokuste se s dotyčnou či dotyčným v klidu promluvit.

BÝK

Kolik je až moc? To se dnes pravděpodobně zjistíte. Budete mít totiž tendenci vše přehánět a vytvářet zbytečný rozruch. Pokud zrovna netoužíte po dramatu, soustřeďte se na své reakce a mírně je utlumte. Nikdo neříká, že se nemůžete projevit, ale je dobré znát správnou míru.

BLÍŽENCI

I na malých věcech záleží. Třeba na malých černých od Diora, které tak nutně potřebujete na plánovaný večírek. Ale i na drobných gestech a radostech. Možná se zdají bezvýznamné, ale i takové věci mohou druhému výrazně zlepšit náladu. Třeba nemocnou kamarádku milá sms zpráva určitě potěší.

RAK

Zpomalte! Držet krok s vaším tempem je téměř nemožné. I když je vaše rychlost obdivuhodná, nebude na škodu, pokud dnes zvolníte a dopřejte si čas vše zhodnotit. Je tato cesta skutečně správná? Neriskujete příliš? Odpovězte si upřímně a nebojte se přiznat si, že věci nejdou tak, jak chcete.