Horoskop

1. květen 2019

BERAN

Pozor. I když je svátek, vaše unáhlenost a prchlivost může dostat pořádně zabrat. Je pravděpodobné, že se vás někdo pokusí pořádně vytočit. Ruce raději schovejte za záda. Když už, tak své problémy vykomunikujte a sklony k agresi rozcvičte či využijte k vykonání nějaké fyzické práce. V emocích se držte raději zpátky.

BÝK

Dnes nebude váš den. Hvězdy napovídají, že se vám nebude chtít ani mluvit, ani psát. Prostě můžete být zasekaní a nemít chuť skoro do ničeho. Dobrou náladu by vám však mohli přinést přátelé. Tedy pokud dorazí.

BLÍŽENCI

Bohužel kvůli své výřečnosti můžete mít nakročeno k pěknému průšvihu. Zkuste raději zkrotit svou neklidnou mysl a přestaňte komentovat to, co vám zrovna nepůjde pod nos. Pokud jste rozumní, svého partnera dnes budete jen chválit, chválit a chválit.

RAK

Jak se zdá, dnes vám to zrovna moc myslet nebude. Ale co, také nikdo od vás nic intelektuálního zřejmě nebude očekávat. Stačí, když dáte na svou intuici a když se o ty okolo budete starat tak, jak to ostatně máte ve zvyku. Tedy mateřsky a pečlivě. Ale dávejte si pozor, aby vaše láska nedusila.

LEV

Překvapovat své okolí bude dynamikou, akčností a tahem na branku. Vše budete brát jako výzvu a nic pro vás zřejmě nebude problém. Myslet by vám to mělo skvěle, i výřečnost by měla být úžasná. Se svými nápady se budete ochotně dělit a také pro ně dokážete ostatní nadchnout.

PANNA

Doba je nyní velmi úderná a díky ní se mnozí z vás dostávají do situací, kdy řeší své vztahy. Někteří se ještě nevzpamatovali z jednoho rozchodu a už se jim začíná rýsovat nový vztah. Stále ještě můžete pociťovat napětí, ale už se vás může také zmocňovat optimismus a máte chuť se zase poprat se světem. 

VÁHY

Dnes byste měli být se svým životem spokojeni. Daří se vám, okolí vás obdivuje, vše vám jde snadno. Pozor však na nové zkoušky. Raději neusínejte na vavřínech, ale připravujte se, jak zodpovíte nepříjemné dotazy šéfa nebo partnera. Na druhu stranu víte, že je svátek, a moc věcí řešit nebudete.

ŠTÍR

Zřejmě se vám naskytne příležitost blýsknout se před ostatními, ukázat, jak jste úžasní, inteligentní, jak vám to rychle myslí a jak umíte dobře komunikovat. Pozor však na to, o čem chcete hovořit. Je možné, že váš nový foťák nebo to, čím se chcete pochlubit, zrovna nikoho nebude moc zajímat.

STŘELEC

Můžete zažít nebývalý příliv energie, ale také jsou pravděpodobné nějaké zjevné úspěchy. Je to proto, že vaši protivníci jsou poněkud oslabeni a nemají moc sil na nějaké výboje. Pokud chcete dnes vybojovat nějaký vítězný boj, máte příležitost. Spíše ale budete spolupracovat.

KOZOROH

Budete ve svém živlu. Váš smysl pro řád a povinnost vám konečně odhalí, kdo z opačného pohlaví se k vám hodí a s kým si dnes budete náramně rozumět. Otázkou je, zda si to také bude myslet ta druhá strana. Ale to zase až tak nevadí. Malý dárek jistě potěší, a pokud ne, budete mít alespoň jasno. 

VODNÁŘ

Dnešní sváteční den pro vás může být neslaný, nemastný. Chcete-li jej prožít ve větší pohodě, udělejte sobě i svým blízkým něčím malým radost. Kupte jim třeba něco do domácnosti. A večer si dejte dvě deci vína. Uvidíte, jak se vám uleví.

RYBY

Nadít se můžete velkého vnitřního napětí. Bojovat mezi sebou mohou vaše city s vaší vnitřní moudrostí. Je tak možné, že se o vás budou pokoušet svody, které sice slibují příjemné smyslové zážitky na straně jedné a životní komplikace na straně druhé. Konat pak můžete v rozporu se svými obvyklými postupy.