Horoskop

1. duben 2019

BERAN

Jak to tak vypadá, budete patřit mezi ty, co budou mít sil na rozdávání. V zápalu pro věc by vám však mohlo uniknout něco důležitého. Všímejte si všeho, co se kolem vás bude dít. Snažte se rozlišit podstatné od toho nepodstatného a pak teprve jednejte. Pokud si nebudete jisti, poraďte se s někým, komu věříte.

BÝK

Možné sklony k nervozitě překonáte sportem nebo příjemnou procházkou. Jestliže nebudete chtít být sami, vezměte s sebou třeba partnery. V každém případě oproti ostatním budete těmi, kdo se bude projevovat pohodovým až radostným způsobem. 

BLÍŽENCI

Je možné, že vás trochu potrápí žaludek nebo něco jiného, co vám naznačí, že něco děláte špatně. Pokuste se naslouchat své vnitřní moudrosti, která vám napoví, co je potřeba změnit či udělat. V každém případě upřednostňujte klid a pohodu. 

RAK

Je pravděpodobné, že se názorově střetnete s nějakým svým kolegou. Je totiž možné, že na vás má někdo již delší dobu spadeno. Pokud tomu budete chtít předejít, nepodceňujte potřebu vzdělávání a získávání informací v oblasti, kde se zřejmě budete dostávat do pří. Promluva u výborné večeře může ostré hrany obrousit.

LEV

Jestliže budete chtít někoho pobavit, mělo by se vám to podařit. Váš den bude hlavně o snaze realizovat představy o budoucnosti a kariéře. Naštěstí při tom ani o legraci nebude nouze. Vy pak budete těmi, kdo se o to příjemné a rozptylující s radostí postará.

PANNA

Přestože pro množství restů nebudete vědět, kam dříve skočit, nebude od věci zvolnit a věnovat pozornost také odpočinku a relaxaci. To proto, že když je toho na člověka moc, efektivita jde stranou. Neplánujte si pro dnešek proto nic náročného a běžte si třeba zasportovat. Ve zdravém těle zdravý duch a u vás to teď bude platit dvojnásob.

VÁHY

Ve svých aktivitách se můžete chovat poněkud neefektivně, dokonce se můžete dostávat do situací, kdy budete škodit sami sobě. Pokud máte pocit nebo dokonce víte, že tomu tak je, ujasněte si nejdříve, co vlastně chcete, a pak teprve jednejte. Jestliže si sami nevíte rady, klidně se můžete poradit s někým blízkým.

ŠTÍR

Věci, které se nyní dějí okolo vás, vás mohou pěkně vytáčet, a vy se tak můžete mít tendenci bojovat s mocnými. Máte-li pak pocit, že je něco jinak, než vám někdo tvrdí, klidně si to s ním vyříkejte. Pokud ovšem budete někomu něco vyčítat, pohlídejte si, abyste sami neměli máslo na hlavě.

STŘELEC

Budete-li mít nějakou svou představu a záměr, zřejmě nebude nic a nikdo, kdo by vám v tom zabránil. Vypadá to, že si půjdete tvrdě za svým a na nic se ohlížet nebudete. Dařit by se vám mělo zejména při uzavírání obchodů a dohod. Pozor si jen dávejte na ostrost svého jazyka.

KOZOROH

Je možné, že se budete dostávat do nejrůznějších sporů, a to pravděpodobně v oblasti vlastního domova. Pokud tomu budete chtít předejít, mějte trpělivost s těmi, co věci nevidí stejně jako vy sami. Myslete na to, že každý z nás je originál a má velmi dobrý důvod pro svou existenci.

VODNÁŘ

Svou energii a pozornost budete zaměřovat na své sebeprosazení. Pokud dostanete nějakou lukrativní nabídku, neuspěchejte své rozhodnutí, ale nechte si čas na rozmyšlenou. Není totiž všechno zlato, co se třpytí, a to mějte na paměti. Je možné, že nabídek přijde najednou více a bude dobré vybrat si tu nejlepší.

RYBY

Hvězdy vám přejí, a tak se vám bude dařit vše, nač sáhnete. Bude rozumné pustit se do akcí, které jste už dlouho odkládali a víte, že se musí udělat. Máte-li chuť na setkání s přáteli a skleničku něčeho dobrého, něco pro to udělejte. Když budete čekat, až někdo za vás něco vymyslí, nemuseli byste se dočkat.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem