Horoskop

15. prosinec 2018


STŘELEC

Neunáhlete se při přijímání nových trendů. Než radikálně změníte styl a názor, věnujte čas pečlivému zvážení. Univerzální a rychlá řešení totiž nikdy nefungují. Obzvláště dnes podle hvězd hrozí, že neuvážené jednání nedopadne úplně podle vašich představ.

KOZOROH

Běžíte s větrem o závod? Dnes vás čeká den plný chvátání a spěchu. Bude to náročné, ale o to víc toho stihnete. I přesto je namístě si tu a tam najít chvíli pro oddech a relaxaci. Díky tomu se na konci dne nebudete cítit zcela vyčerpaně a bez chuti do dalšího dne.

VODNÁŘ

Je skvělé, že se snažíte poradit i pomoci všem, kteří o to žádají. Skoro už máte pocit, že by z vás mohl být terapeut. I když karma se vám za posledních pár dní jistě zlepšila, dejte si pozor na ty, kteří jen chtějí zneužít vaší dobroty. Přinesou vám do života jen negativno.

RYBY

Mít hlavu v oblacích je fajn. Dnes je však nejvyšší čas se vrátit zpátky na zem. Zaměřte se místo snění na skutečné úkoly, které potřebujete do konce roku vyřešit. Pokud se vám do nich příliš nechce, pokuste se je nějak zpříjemnit. Třeba oblíbenou hudbou či odměnou.

BERAN

Dnešní konstelace hvězd úplně svádí k dobrodružství a cestovní horečce. Nechte se unést, a pokud to nejde hned, začněte alespoň s plánováním snové dovolené, na kterou se vydáte, jak jen to bude možné. Třeba s partnerem či kamarádkou.

BÝK

Ačkoliv normálně preferujete práci o samotě, dnes vám prospěje spojení s někým, kdo dělá něco zajímavého. Záhy zjistíte, že spojení se schopnými lidmi může prospět oběma stranám. Nehledejte však něco víc. Dnešní den patří čistě kreativním a profesním partnerstvím.

BLÍŽENCI

Snažíte se potlačit myšlenky, ve kterých se sotva dokážete vyznat. Přes den se ani na chvilku nezastavíte a v rámci možností se vám podaří zapomenout na trápení. Jakmile však budete mít chvíli klid, plíživé pocity se zase vrátí na své místo. Pomůže, pokud si o všem s někým promluvíte.

RAK

Je snadné se nechat unést do lákavých vod sociálních sítí. Kdy jste však naposledy zhodnotili svou přítomnost na internetu skutečně kriticky. Hvězdy dnes podporují technologie a kritiku. Zkontrolujte, zda jste v poslední době nezveřejnili něco, co by vám neprospělo.

LEV

Pokud hledáte lásku, myslete dnes především na přátelství. Možná se vám bude zdát, že mezi těmi, které dnes potkáte, se rozhodně osudový partner nenachází. Čas však může odhalit životní pouto a zalíbení. Proto nechte osud volně plynout a čile se seznamujte.

PANNA

Rozptýlení nemá šanci. Ani pokud se jedná o lákavou slevu na šaty od Gucciho, po kterých už nějakou dobu pokukujete. Vaše soustředění je dechberoucí a hravě dokážete splnit všechna zadání. Navíc získáte odvahu postavit se za věc, která podle vás zasluhuje pozornost.

VÁHY

Vášeň je nakažlivá. Ať už se jedná o zapálení pro věc, nebo potřebu blízkosti. Dejte jim zelenou a nechte se unášet touhami. Vydejte se do společnosti, nebo se naopak ponořte do projektu, který vás už delší dobu láká.

ŠTÍR

Cink, cink. Vaše úsilí se vyplatilo a vy se dnes můžete těšit na sklízení ovoce. Alespoň co se financí týče. Konečně se vám podaří dosáhnout uspokojivé rezervy nebo dostanete v práci přidáno. Střídmá oslava je namístě. Dejte si však pozor, abyste zítra zase nezačínali od nuly.