Horoskop

26. březen 2019

BERAN

Pro co se dnes rozhodnete, do toho se hned pustíte. Nebudete pak mít žádné pochybnosti o správnosti svého konání. Pokud vás trápí nějaké zdravotní problémy, zaměřte svou pozornost na rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Uplatňovat tak budete pravidlo, že nejen prací, živ je člověk.

BÝK

Váš den bude ve znamení touhy po smyslových prožitcích. Na pořadu dne bude snaha o vychutnávání si života ve všech jeho podobách a nepůjde jen o lásku a vztahy, i skvělé jídlo a šampaňské si nenecháte ujít. V práci budete sázet na to, v čem jste nejsilnější, na klid a stabilitu.

BLÍŽENCI

Jak to tak vypadá, i dnes budete pod větším tlakem. Naštěstí budete naslouchat i projevům své vnitřní moudrosti a budete docházet k poznání, že věci nemusí být vždy takové, jaké byste si je představovali. To vás ovšem nebude odrazovat od snahy.

RAK

Pozor byste si měli dávat sami na sebe. Nejlépe uděláte, pokud ve svém konání budete upřednostňovat jednoduchost a tradiční postupy. Pokud už budete chtít něco prosadit, pak se snažte domluvit a citově nevydírat.

LEV

Energie byste měli mít na rozdávání, budete hýřit vtipem, elánem a také velkorysostí. Je tak pravděpodobné, že dnes by se vám mělo vše dařit. Pokud pomýšlíte na nějaký nový vztah, budete nejspíš v situaci, kdy si budete moci vybírat. Jen si dávejte pozor, ať nepřeberete. Není všechno zlato, co se třpytí.

PANNA

Pokud se dostanete do názorových sporů, nebudete těmi, kdo by ustoupil nebo snad prohrál. Ve svých postojích tak budete prosazovat především sami sebe a vaše argumentace bude věcná, postavená na nezpochybnitelných faktech. Možné jsou i nápady a inspirace, které vám umožní náhlé vyřešení stávajících problémů.

VÁHY

Velmi silně budete prožívat emoce. Pokud se rozhodnete dát někomu najevo svou přízeň, bude vaše pověstná váhavost ta tam a vše se budete pokoušet sdělovat na rovinu. Možná tím vykolejíte sami sebe a ve svých reakcích se nepoznáte.

ŠTÍR

Na štěstí se dnes raději nespoléhejte. Pokud byste zápasili s nějakými zdravotními komplikacemi, tak se je nesnažte zlomit silou, ale naopak byste měli zvolnit a šetřit se. Pokud si sami sobě dáte nějaký úkol, je velmi pravděpodobné, že se vám jej podaří splnit.

STŘELEC

Držet by se vás mělo štěstí. Na nevědomé úrovni to budete sami pociťovat, což se bude projevovat zvýšenou sebedůvěrou a ochotou zamýšlet se nad odvážnými plány, které budete chtít realizovat. 

KOZOROH

Pokud zapojíte trochu více fantazie, představivosti a nebudete lpět jen na zavedených postupech, mohli byste objevit něco nového a příjemného. Zkuste být na sebe méně přísní než obvykle. V těchto dnech se vám také mohou naskytnout nové pracovní příležitosti spojené se slušným výdělkem.

VODNÁŘ

Budete mít skvělý den na domluvy s ostatními. Zdobit by vás mělo velké charisma, dostatek energie a nápaditosti. To vše vám dává možnost, aby váš den byl nadmíru příjemným. Můžou se na vás druzí obracet jako na někoho, komu věří a od koho očekávají podporu. Co se týká dětí, zde můžete dohnat to, co jste mohli poslední dobou zanedbávat.

RYBY

Můžete sklouzávat k melancholii. Můžete tak aspoň využít tento čas k prevenci v oblasti zdraví. Vše, co pro sebe uděláte, by se vám mělo úročit. V pracovní oblasti si připravujte podmínky pro další aktivity, bude se vám to v budoucnu hodit. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM