Horoskop

25. březen 2019

BERAN

Jednat dnes budete především instinktivně, bez nějakého hlubšího promýšlení. Udivovat pak můžete rychlostí reakcí. Dařit by se vám mělo ve sportovních kláních nebo v situacích, kdy nebude čas na nějaké delší promýšlení. Bouřlivě také můžete prožívat emoce. Pokud budete mít potřebu někomu vyjádřit své city, nebudete s tím mít problém.

BÝK

Užívat si budete radosti života, a to zejména skrze smysly. Více než kdy jindy budete mít potřebu setkávat se s přáteli a probírat to, co vás zajímá nebo trápí. Velmi dobře by vám také měla jít spolupráce s ostatními. Vyrazíte-li na nákupy, máte šanci získat něco opravdu luxusního. 

BLÍŽENCI

Nejspíš toho budete mít za poslední dny více než dost. Přestože vám z podstaty vyhovuje být neustále v pohybu a řešit tisíc věcí najednou, přece jen to pro vás už může být náročné a hůře zvladatelné. Dobře uděláte, budete-li zaměřovat svou pozornost na odpočinek a relaxaci. Nové síly vám pomohou ustát tlak.

RAK

Jaro ve vás bude vzbuzovat silné emoce, také radost a chuť do života. Tu pak můžete vyzařovat celým svým tělem a nebude divu, že se kolem vás může točit nějaká nová láska. Každý má totiž vedle sebe rád někoho, kdo hýří optimismem a chutí do života.

LEV

To, že máte charisma a schopnost oslovovat ostatní a případně se stavět do role šéfa, dnes zřejmě budete předvádět vrchovatou měrou. A okolí to bude vcelku brát. Ovšem bude k tomu potřeba splnit i další podmínky. Například velkorysost a také ve vztahu k ostatním bude dobré, když předvedete pokoru. 

PANNA

Je možné, že budete projevovat sklony k necitlivosti, potřebě kritizovat případné objevené nedokonalosti a poučovat ostatní. Zde ovšem můžete narážet. Lepší by to sice být mohlo, ale pouze ve vašich očích. Ti ostatní to mohou vidět zcela jinak. Dostávat se tak můžete do názorových sporů. 

VÁHY

Přestože, nebo právě proto, že nebudete oplývat nějakou extra energií, váš den by měl být klidný a pohodový. To proto, že se více budete zaměřovat na věci spojené s odpočinkem, nicneděláním a relaxací. Nebude vám tak zatěžko, prožít den s knihou nebo někde v přírodě.

ŠTÍR

Možné jsou nějaké názorové střety. Budete tak se svými partnery zažívat potřebu si vzájemně vyjasňovat postoje. Ve své argumentaci to pak budete vy, kdo bude údernější a přesvědčivější. Veškerá tvrzení budete stavět na faktech a při komunikaci nebudete mít problém s dodržováním řádu a disciplíny. 

STŘELEC

Vše, co se vám dnes bude dít, budete velmi intenzivně prociťovat. Přicházet k vám bude množství nápadů a inspirací, kdy nebudete mít potřebu se nijak omezovat, ale naopak budete dělat všechno pro to, aby věci rostly. Skvělé na tom bude, že by se vás mělo držet štěstí. Pokud tedy máte nějaké plány, je možné je realizovat. 

KOZOROH

Sklízet budete příjemné plody své předchozí práce. A ty by měly být potvrzením, že to, do čeho jste investovali svou energii, bylo správné. Pokud byste pak narazili na někoho, kdo by měl názor opačný, nemusíte se obávat, že byste ten svůj neobhájili či neprosadili. Sil budete mít na rozdávání.

VODNÁŘ

Je možné, že budete pociťovat vnitřní potřebu po originalitě, a to za každou cenu. Bytostně se vás může dotýkat nechuť k nějakým stádním aktivitám. Pokud se po vás bude chtít účast na něčem, co dělají všichni, budete mít naléhavou potřebu, konat opak. Dávat byste si měli pozor na porušování zaběhlých pravidel.

RYBY

Dařit by se vám mělo vše, nač sáhnete. Ve svých aktivitách budete především intuitivní. To, co k vám bude přicházet zevnitř, budete vnímat jako to správné, váš rozum i schopnost komunikace to budou umět správně uchopit . Můžete tak být těmi, kdo bude ohromovat své okolí tím, že budete vědět věci dříve, než se stanou. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM