Horoskop

22. březen 2019

BERAN

Jak už je u vás obvyklé, nejspíš do všeho půjdete pěkně po hlavě. Konat budete instinktivně, bez nějakého většího promýšlení. Nechcete-li však mít problém, kontrolujte se. Zejména váš partner nemusí mít stejné chutě jako vy.

BÝK

Dnes můžete očekávat příjemné přívaly nadšení a životní energie. Pokud budete potřebovat vyřešit něco na úřadech, tak směle do toho. Máte naději, že v tom budete úspěšní. Víkend pak budete mít bezstarostný.

BLÍŽENCI

Své okolí dnes zřejmě neohromíte ani projevenou moudrostí, ani rozumným konáním. Zmatků a nejasností bude zřejmě dost. A ani vaše vyhlášená inteligence a výřečnost nebudou schopny na vše náležitě reagovat. Dobré bude zaměřit svou pozornost na odpočinek a relaxaci.

RAK

Je pravděpodobné, že se kolem vás točí nová láska, která ve vás vyvolává radost a napětí, bohužel však také smutek. Ten bude nejspíš pramenit z přemíry povinností a úkolů, které vám dali jiní nebo jste si naložili sami. Možná bude dobré uvědomit si, že začíná jaro, a hodit všechny starosti za hlavu a radovat se.

LEV

Dnes můžete být konfrontováni s nepříjemnými událostmi, které vyplynou z chyb minulosti. Jediné, co můžete udělat, je postavit se k nim čelem. Potrápit vás může jistá sebestřednost. Pokud toužíte po větší pohodě, bude dobré být ohleduplnější k okolí a dát do svého chování více pokory. Vyplatí se vám to.

PANNA

V nelehké situaci vám pomůže šťastná náhoda. Ta by měla mít něco společného s mladými lidmi, kteří vás mohou inspirovat. Vnímejte tedy všechny ve svém okolí, nekritizujte a užívejte si darů života. Nemusí být vše dokonalé. Pokud chcete něco vylepšovat, bude dobré, když začnete u sebe a ostatním půjdete příkladem. Máte na to.

VÁHY

Máte šťastný den. Pociťujete až přemíru dynamické energie a není pro vás problém pustit se do čehokoli. Jediným, kdo vás omezuje, jste vy sami. Snažte se být v rovnováze a cíleně hledejte ve svém životě harmonii. 

ŠTÍR

Je potřeba si ve vztazích vyjasnit postoje a domluvit jasná pravidla. A zřejmě to pro vás nebude nic tak moc těžkého. Vše, co budete chtít vyřešit, budete sdělovat jednoznačně a s ničím se moc mazlit nebudete.. 

STŘELEC

Vše, co se dnes bude dít, budete vnitřně velmi intenzivně prožívat. Nevrhejte se však do zásadních změn po hlavě, ale vše si řádně promyslete. Pokud už by vám měly hvězdy něco poradit, bylo by to doporučení, abyste si sundali masku a začali být sami sebou. Vyplatí se to.

KOZOROH

Je pravděpodobné, že sklízíte plody své práce. Pozor však, abyste si sami sobě nestáli v cestě. Je možné, že budete mít sklony k projevům nespokojenosti. Rozumné pro vás bude více se odvázat, i když se budete muset trochu přemáhat.

VODNÁŘ

Pokud ještě nejste zamilovaní, tak nyní jste na nejlepší cestě. Hvězdy naznačují, že příležitostí k tomu budete mít opravdu bohatě. Pozor však na nevěry nebo jiné porušování zaběhlých pravidel. 

RYBY

Daří se vám vše, na co sáhnete. Pokud těchto dnů využijete k uskutečnění svých záměrů, tak by se vám to mělo podařit. Pokud pociťujete nějaké obavy, hoďte je za hlavu. Vše je, jak má být. Mějte pak na paměti, že i to problémové je tady proto, abyste se ve svém vývoji posunuli někam dále. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM