Trendy

Tenismánie: Dejte si vítězný set se Zendayou

Na premiéře svého nového filmu Challengers byla Zendaya jednoznačně se svým tenisovým outfitem za absolutní vítězku. Jedná se snad o nový trend? Pravděpodobně ano. A vy — spolu s touto talentovanou kráskou — můžete být mezi prvními, kdo ho bude diktovat. 
Foto: Gareth Cattermole/Getty Images
Zendaya
Nemusíme ji představovat, ale pro případ, že byste náhodou žili na jiné planetě: Zendaya se řadí k nové éře hereček, které v Hollywoodu oslňují svým talentem. To ale není jediný atribut, ve kterém tato hvězda vyniká. Kromě neskonalé krásy je to také skvělý vkus, který jí vysloužil pozornost (a následně i velmi lukrativní spolupráce s těmi nejlepšími módními domy). Úchvatně vypadala i při premiéře snímku Challengers, kde si střihla roli tenisové hráčky, která musí kvůli zranění ukončit kariéru profesionální sportovkyně a stát se trenérkou (a jeden milostný trojúhelník je na spadnutí). Nebudeme, ani nechceme předbíhat, ale právě tato zápletka inspirovala jejího stylistu k vytvoření outfitu spojeného s tenisem, který přitáhl pozornost v Římě, na jedné z premiér filmu.
Foto: Massimo Insabato/Archivio Massimo Insabato/Mondadori Portfolio via Getty Images
Zendaya
Jak jsme byli zvyklí, veškeré sportovní trendy jsme si vždy dávali dohromady s pohodlím, komfortem, a tak bylo obrovským překvapením, když Zendaya dorazila na premiéru v outfitu, který sice k tenisu odkazuje, ale úplně jinak, než nám sportovní trendy kdy předepisovaly. Mladistvě a elegantně. Přesně tak, jak to umí jen ona a její stylista Law Roach. Oba ale sáhli po pomoci kreativního ředitele Jonathana Andersona z Loewe a vznikly krátké třpytivé šaty ve stylu tenisové uniformy s výrazným výstřihem ve tvaru V.
Největší senzaci však vzbudily jehlové podpatky s tenisovým míčkem, takže tentokrát fotografové herečce doslova padli k nohám a sociální sítě zaplavily fotky těchto dokonalých bot na neméně dokonalých nohou — voilá, je hned o důvod víc přemýšlet, po jakých botách toto jaro sáhnete. Líbí se vám tento model? Je možné, že se jedná o zrod nového trendu inspirovaného tenisem? To už necháme na vás, my vám k vašemu uvažování naservírujeme pár inspirací. Míček je na vaší straně.