Trendy

V hlavní roli plisovaná sukně

Podzimní trend pro nejvíc sexy boky.
Foto: Alexander Bel
Plisovaná sukně se dá přirovnat k zázraku Wonderbra. Dělá s tělem to, co ikonická podprsenka s hrudníkem. Výraznější, smyslnější, větší boky. Nepleťte si však plisované sukně s těmi do áčka, které automaticky siluetu rozšiřují. Úzkým bokům strategicky umístěné plisé prokazuje tu nejlepší službu. Zdůrazňuje křivky a dodává objem. 
Podzimní plisování je kreativnější, hravější, rafinovanější, super trendy. Sukně noste přes kalhoty podle Valentina nebo s oversize sakem podle Josepha. Nabízí se taky varianta se sportovním topem a ledvinkou jako na přehlídce Sportmax nebo s nadýchaným svetrem a vysokými kozačkami po vzoru Balenciagy. Zatímco Louis Vuitton má ve své podzimní kolekci lesklé, saténové plisé, Lanvin sází na transparentnost a vrstvení, stejně tak i talentovaná Simone Rocha. Pro maximálně dramatický efekt volte černou kůži od Huishan Zhang.
A čemu se v nošení plisé sukní vyhnout? Stylu 50. let a vzhledu hodné holky. Žádné vyšívané kardigany do pasu, decentní halenky, vlasy utažené do baletního uzlu a Mary Jane balerínky, pokud nechcete vypadat jako staropanenská učitelka baletu, která to nedotáhla dál než na odpolední kurzy. Zásadní roli hrají doplňky, sáhněte po výrazném pásku, batohu, ledvince nebo kabelce na tlustém řetězu. Ponožky nechejte vykukovat z mokasín i kotníkových kozaček. Vyberte si jeden, dva nečekané detaily, kterými celku dáte cool efekt.