Sneakers

adidas Originals x Pharrell Williams už v tom zase jedou spolu

A je opět to dokonalé, odvážné a futuristické. Jak jinak.
Americký hudebník Pharrell Williams je jednou z nejkreativnějších postav, se kterými německý gigant adidas v současnosti spolupracuje. Od roku 2014 se pravidelně podílí na designu produktů se třemi pruhy: dává originální podobu stávajícím modelům a taky navrhuje úplně nové, třeba oblíbené sneakers adidas Tennis Hu. Tentokrát se Pharrell poprvé pustil do refreshe basketbalové siluety a vzal si do parády tenisky adidas Crazy BYW.
Oficiální materiály nedávno zaplavily internet, takže už není tajemstvím, jak bude nová kolaborace multi-talentovaného umělce a světoznámé značky vypadat. Ale ještě před tím si v nich Pharrell vyrazil si na pařížský Fashion Week, aby nás trochu navnadil. Všichni milovníci tenisek byli okamžitě v pozoru a do kalendáře si červeným fixem poznačili srpnové datum prodeje. Psali o nich i internetoví detektivové Py-rates, kteří jako první vypátrali několik produktových fotek. Jejich Twitter se mimochodem vyplatí sledovat, pokud chcete jako první vědět, co se ve světě tenisek šustne.
Na co se tedy můžeme těšit? Bota je unisex a seženete ji ve dvou barevných kombinacích (černá a růžová s bílou). Svršek je klasicky z lehkého a prodyšného meshe, což je na léto naprosto ideální. Podrážka má technologii Boost, která zaručuje chůzi jako po obláčku. Tenisky s Boostem jsou totiž ty nejpohodlnější ve hře – na tom se shodne 90 % všech sneakerheads. Samozřejmě nechybí ani typický pharrellovský potisk, tentokrát je to obrovské heslo „Ambition“ na přední straně boty.
V prodeji jsou od 11. srpna, cena se pohybuje kolem 250 EUR. Mimochodem, proslýchá se, že Pharrell pracuje i na kolekci matchy-matchy oblečení. Těšíte se také?