Doplňky

Maxi náušnice, řetězy a loga. U trendy šperků platí jedno pravidlo

Od návratu osmdesátek po logománii. Trendy šperky, které dají každému jasný vzkaz: #myjewelryiscoolerthanyours.

XXL náušnice

Pro podzimní sezonu platí jedno univerzální pravidlo. Čím větší, tím lepší. Všechny ty minimalistické a nenápadné šperky pěkně schovejte, teď se nosí náušnice až na ramena. Zaměřte se na originální tvary a třpyt. Když vstoupíte do místnosti, všichni je musí vidět. 

Velké kruhy

Dost možná jste doufaly, že se už nikdy nevrátí, (a přeci jste si je nechaly, že jo?) a v tom jste se nemohly víc mýlit. Jsou zpátky. Ještě větší, ještě zářivější. Černé se štrasem jako na přehlídce Isabel Marant nebo zlaté jako u Gucci, Versace a Louis Vuitton.

Listí a peří

Návrat k přírodě se dostal už i mezi šperky. Chloé a Jacquemus sází na spadlé listí v uších a v dekoltu, Valentino spolu s Marni hledí na západ. Ten divoký, kdy se ti největší frajeři se zdobili peřím. Nemusíte si hned hrát na královnu Apačů, ale stříbrné peříčko nebo andělská křídla se nosit bát nemusíte. 

Logo, logo, logo

U kabelek jste si už na comeback zvykly, teď je ovšem čas proměnit i svojí šperkovnici v přehlídku nejslavnějších značek. Ukažte všem, jakou značku máte momentálně nejradši a podlehněte kouzlu logománie. Jste Mademoiselle Chanel, Miss Dior, nebo patříte do italského teamu? Ale kterého? Fendi? Gucci? Versace? 

S řetězem na krku

Obří tvary se tuto sezonu netýkají jen náušnic. I krk se hodí ozdobit něčím masivním. A proč ne rovnou řetězem? Jednoduchý, dvojitý, zlatý, mosazný, s karabinou, se zlatými mincemi, nebo mega velkým přívěškem. Stačí se podívat na podzimní přehlídky Balenciaga, Miu Miu, Chloé, Versace a Chanel. Řetězy jsou všude a vypadají cool jak nikdy předtím. Takže si rychle jeden (nebo rovnou dva) taky pořiďte, pokud netoužíte být úplně mimo.