Nehty

Milujete přirozené líčení? Pak vyzkoušejte také no-mani manikuru

Na rukou vytvoří efekt „vaše nehty, ale lepší," stejně jako dokonalý tónovaný hydratační krém umí upgradovat vaši pleť.
Foto: Instagram @nailsbyzola
Nenarodila jsem se s elegantními prsty klavíristky. Jsou spíš jako pařátky Reese Witherspoon – krátké a oblečené do odvážných a jasných odstínů, co se výběru laku týče. Ale nedávný trend letních nehtů, který se skrývá pod několika různými přezdívkami jako „transparentní francie" a „no-mani mani", mě přiměl vyměnit svůj barevný lak za něco mnohem jemnějšího.
„Říká se tomu no-mani manikúra," poučila mě manikérka celebrit Zola Ganzorigt o svém přístupu k tomuto trendu. Zrovna minulý týden se podělila o svou práci na nehtech herečky Olivie Wilde. Jennifer Lopez byla také viděna s osobní verzí trendu přirozených nehtů. „Pro tuto verzi jsem použila dvě vrstvy laku na nehty Bubble Bath od OPI."
Ganzorigt dodává, že Bubble Bath je teplá nude barva, takže „není univerzální a nebude fungovat na každém". Alternativami pro stejný vzhled manikúry bez manikúry jsou hnědý lak Bare My Soul ve studeném odstínu a studeně růžový Put It in Neutral. „V závislosti na odstínu pleti dané osoby používám jeden z nich nebo je míchám. Například jedna vrstva laku Bare My Soul a jedna vrstva laku Put It in Neutral vypadá dobře na opálené pleti."
Po vyzkoušení několika různých odstínů v salonu jsem se rozhodla pro jednu tenkou vrstvu Put It in Neutral coby pro svou dokonalou, sotva viditelnou barvu. Na rukou vytvoří efekt „vaše nehty, ale lepší" stejně jako dokonalý tónovaný hydratační krém na pleť. Průhledná vrstva mi okamžitě prodlouží prsty, a když se spojí s podlouhlým oválným tvarem nehtů, cítím se jako sofistikovaná verze sebe sama. Letní manikúra par excellence.
Článek vyšel v originále na vogue.com.