Make-up

Troye Sivan a jeho #nomakeup make-up

Všechny tajné tipy a triky.
Modrooký blonďatý zpěvák Troye Sivan není ve světě beauty žádným nováčkem. Koneckonců jeho klip Bloom jasně dokazuje, že se nebojí vybočovat z davu. Glitterové oční stíny, zářivou rtěnku a výrazné obočí doplní klidně o oblek na tělo, nebo nabíranou květinovou róbu. Fanoušky možná překvapí, že jeho ranní rutina je přitom neuvěřitelně minimalistická. Jako každý 23letý kluk chce prostě vypadat výrazně, ale nechce "vypadat jako blázen".
Když si autora hitu My, My, My! zrovna nevezme do parády tým vizážistů, sází na cleanser a lehké lotion značky Cetaphil z drogerie. Obličej masíruje do všech stran jak se mu zachce a zmiňuje, že se na něj kvůli tomu jeho přítel pokaždé zlobí. Protože je zrovna na turné a hodně cestuje, má sušší pleť a proto přidá pár kapek šípkového oleje. "Mám rád lesklou a svěží pleť," říká.
Jeho tajemství, jak osvěžit vlny? Vlasy popráší lehce vodou z rozstřikovače. Díky za tip! Ví, že by měl korektor vklepávat, ale bolí ho to, takže jej raději okolo očí rozmazává. Celý obličej nakonec sjednotí pudrovým bronzerem, který nanáší velkým štětcem na krk, tváře, čelo a uši. "Nesnažím se konturovat, jen přidávám barvu." Obočí zafixuje a nezapomíná zdůraznit, že "musíte vědět, kdy přestat." Nakonec sáhne po fixačním spreji, protože ho používají všichni beauty gurus. Výsledek? Dokonalost.