Advertorial

Svoboda volby

Sluncem rozpálená silnice, blankytně modrá obloha, vítr ve vlasech. Kovbojky ze středozápadu, kalifornské surfařky, working girl z Manhattanu. Americká popkultura a její módní ikony v kolekci Kazar na jaro léto 2019. 
Heslem nové kampaně na jarní kolekci Kazar je „Be Proud, Be Yourself“. Dává příležitost objevil individuální styl a jít si vlastní cestou. Vzbouřit se vůči všem konvencím, být sami sebou a stát si za svým. Hrát vlastní hru podle vlastních pravidel. Mít absolutní svobodu v životě i v šatníku. Ztratit se uprostřed pouště, vyprávět jedinečný příběh. 
Béžové boty peep toe, Kazar
Hnědé boty Simonetta, Kazar
Kalifornie bývá spojována hlavně s Hollywoodem a jeho zablýskaným glamour stylem. Západní pobřeží, které si značka Kazar vybrala jako ideální kulisu pro jarní kampaň, ale zosobňuje mnohem víc než jen dlouhé šaty na červeném koberci a třpyt maxi diamantů. Je to také země svobody a má svou záhadnější, tajemnější tvář. Na místech, které nenajdete v běžných turistických průvodcích, se odehrává příběh cesty do neznáma, jejímž cílem je volnost. Jakou roli v tom všem hraje móda? Dost zásadní.
Barevné lodičky Anastacia, Kazar
Černá kabelka Birre, Kazar
Každodenním výběrem oblečení o sobě říkáme mnohem víc, než se na první pohled může zdát. Vyjadřujeme momentální náladu, touhy i skrytá přání a k tomu potřebujeme šaty a doplňky, které nám tohle všechno pomohou splnit. Nová kolekce Kazar se neomezuje jen na jeden nebo dva trendy, ale jde napříč celou módní scénou a přináší nadčasové modely. Kombinace materiálů, barev a vzorů je tak široká, že si každý snadno najde svůj individuální styl. Od odvážných přes tlumené odstíny, lehoučké látky ve stylu boho po drsnější rock'n'roll. Volba je už na vás.
Béžové lodičky Anastacia, Kazar
Cihlová kabelka Dallas, Kazar
Kazar jaro – léto 2019
Kolekce jaro – léto 2019 je dostupná v buticích v Centrum Chodov a OC Nový Smíchov nebo na kazar.com.