Advertorial

Příběh velkého snu, který se konečně proměnil v realitu

Co když se všech těch krás (uměleckého) světa nemůžete celé roky nabažit a neustále hledáte cesty, jak se k nim jen přiblížit, a ony se vám jednoho dne prostě objeví na jediném místě? 
Když její spolužačky ze 6. třídy sepisovaly seznamy svých dětských lásek, ona myslela jenom na „Hráče šachu“ od Emila Filly. Kdykoliv se jí doma zeptali, kam by chtěla o prázdninách, vybavilo se jí vždy Lebedovo „Horské oko v Krkonoších“. A zatímco si její sourozenci zakládali nové instagramové účty, ona dumala nad tím, jaké to asi bylo, když Kubišta zakládal expresionistickou skupinu Osma. 
Foto: Alexander Bel
Frederika má na sobě prstýnek, Swarovski; šaty, H&M.
Květa Válová: Lidické ženy, 1972
Foto: Alexander Bel
Frederika má na sobě prstýnek, Swarovski; šaty, H&M.
Stanislav Kolíbal: Pád II, 1970; Jiří Hilmar: Beendet am 3/11/75, 1975
Ve výtvarném kroužku brzy zjistila, že v novou Šimotovou ani Niklovou se jí vyrůst nepodařilo, ale láska k umění z ní dál vyzařovala. To ticho v galerii hned po otevření, když ostatní smrtelníci ještě pijí doma kafe... Jasné linky rámů obrazů, křivky sousoší, nenapodobitelné barvy impresionistů, nezachytitelné odstíny barokního šera. O možnosti nosit všechny tyto skvosty při sobě a vidět je tak jasně, jako když zavře oči a nechá pracovat svoji paměť, snila už tak dlouho. Až nyní se její touha proměnila ve skutečnost...
Nový Samsung Galaxy Z Flip4 je skládací telefon s ohebným displejem a unikátními vlastnostmi i designem. Matné provedení skla tvoří jemný kontrast s vysoce lesklým kovovým rámečkem. Svým výjimečným vzhledem tak evokuje vzácný artefakt.
Foto: Alexander Bel
Frederika má na sobě prstýnek, Swarovski; šaty, Anna Tran.
Jiří Kovanda: Miláčku, co s tebou, 1987
Foto: Alexander Bel
Frederika má na sobě šaty, Anna Tran.
Květa Válová: Lidické ženy, 1972
Tím to ale nekončí. Když jej rozevřete, připomene vám malířské plátno, na kterém se můžete hravě vyjádřit. Lze jej snadno přizpůsobovat tak, aby odrážel vaši unikátní vizi a momentální náladu. S režimem Nightography zadního fotoaparátu je také možné fotit i během noci či v tmavé místnosti — a stále zachytit ty nejmenší detaily. 
Flexcam funkci aktivujete pomocí pohybu rukou, aniž byste se museli telefonu vůbec dotýkat. Navíc jej můžete položit na jakoukoliv plochu a pořídit tak skupinové fotky nebo portrét. Při pořizování selfie zadním fotoaparátem zase můžete použít přední dispej jako zrcadlo — poskytne vám náhled v reálném čase. 
Ohebný mechanismus zároveň přináší nekonečné množství možností. Chcete být nenápadní? Vyfoťte na tajno fotku zavřeným telefonem. Fotí vás kolemjdoucí a vy chcete kontrolovat, jestli to dělá dobře? Zapněte si náhled na předním displeji. Potřebujete změnit kompozici? Změňte úhel a získejte novou perspektivu. Ohýbejte, skládejte, zkoušejte a objevujte – právě pro to byl Galaxy Z Flip4 stvořen.
Foto: Alexander Bel
Foto: Alexander Bel
Frederika má na sobě prstýnek, Swarovski; šaty, Anna Tran.
Petr Kvíčala: Triptych, 1988; Bedřich Dlouhý: Nebe (Le ciel), 1973
Kompaktní skládací provedení Galaxy Z Flip4 s úhlopříčkou displeje 6’7’’ krátka znabízí funkce, jaké nemá žádný jiný chytrý telefon na současném trhu. Vaše nejbarevnější představy a sny propojí se skutečným životem natolik přesvědčivě, že jeho kouzlu okamžitě propadnete. Přihodilo se to (ne)jedné milovnici umění — a stane se to i vám.
Photo, Creative concept: Alexander Bel
Video: Viktoryia Vaitusionak
Model: Frederika (Elite Model Management)
Stylist: Magda Žůrková
MUAH: Phil La Noiraude
Production manager: Kseniya Chudarova
Za prostory k focení děkujeme Telegraph Gallery; Signál III, Sbírka Roberta Runtáka
Kurátor: David Voda
Architekt: Mark Ther