Advertorial

Ani na cestách nemusíte dělat kompromisy, tato vysoce účinná kosmetika se vejde i do minitaštičky

Proč se stresovat na cestách péčí o pleť, když to může být pohoda. Vsaďte toto léto na cestovní balení vysoce účinné péče od značek Envy Therapy a Simply Therapy, které se vejdou i do velmi malé beauty taštičky a zároveň vám poskytnou všechno, co vaše pokožka potřebuje. 
Foto: Envy Therapy
Envy Therapy Clearing Travel Set
Existuje spousta cestovních minibalení kosmetiky, u většiny z nich ale zjistíte, že vám buď nevystačí (zatímco další v řadě bude přebývat), nehodí se právě na vaši pokožku a její specifické nároky, a navíc o praktičnosti miniaturních balení budete při každém použití silně pochybovat. Ovšem existují i výjimky, pro které nic z uvedeného neplatí, a právě na ty byste se měli toto léto zaměřit. Jednak zjistíte, že ohledně skincare na cestách můžete být absolutně bez stresu, jednak dáte své pleti veškerý komfort a péči stejně jako doma a ještě si tyto produkty budete fotit v rámci stylového zátiší na Instagram. 
Řeč je o trial a travel setech Envy Therapy a Simpl Therapy, dvou lokálních značkách, které válcují nejen sociální sítě, ale především si našly tisíce věrných fanoušků v Česku a na Slovensku, odkud oba brandy pocházejí. Stejně jako v případě „velkých" balení, i tyto vycházejí z návrhu dvojice konceptuálních umělkyň Daniely a Lindy Dostálkových. Už z toho je jasné, proč vypadají tak výborně a nemají prakticky žádnou konkurenci.

Skvělá kosmetika (nejen) na cesty

I když si nutně nevybíráte kosmetiku podle vzhledu, pořád tyto obaly dost oceníte pro jejich praktičnost. Byly navrženy tak, aby přesně zapadly do příručního zavazadla i v případě, že se na letišti setkáte s mimořádně přísnou kontrolou. Každá sada, ve které najdete kompletní základní rutinu podle typu pleti, vám vydrží 3 až 4 dny. Na prodloužený víkend kdekoliv po světě je to naprosto ideální řešení.
Jakou cestovní sadu si vybrat? Sety od Envy Therapy a Simpl Therapy nabízejí kompletní základní péči pro každý typ pokožky. Podle něj si také vybírejte. Pro mastnou a problematickou pokožku s výraznějšími póry tu je Pore Minimize Trial Set. Pokud řešíte vrásky a jejich prevenci, sáhněte po Anti-Wrinkle Trial Set pro všechny typy pleti, zejména pro dehydratovanou, suchou až velmi suchou pleť. Normální a smíšená pokožka uvítá Antioxidant Trial Set. A úplně všichni pak hydratační trojici v sadě Hydration Trial Set. Každá sada obsahuje cleanser, sérum a krém pro daný typ pleti.
Pro náročnější pokožku a její majitele připravila značka Envy Therapy sady zacílené na specifické problémy pleti. Antiaging Travel Set v černých obalech obsahuje pleťové sérum a krém a navíc také skvělou krémovou masku v cestovním balení. Brightening Travel Set cílí na pokožku s hyperpigmentací, která potřebuje primárně barevně sjednotit a projasnit. V této sadě, kterou poznáte podle zářivě červeného odstínu, vás čeká rozjasňující sérum, hydratační fluid s patentovaným komplexem ingrediencí a rozjasňující peeling z téže řady. Světle šedá patří čisticí řadě, která svým složením cílí na aknózní pokožku v jakékoliv věku. V cestovní sadě Clearing Travel Set najdete pleťové sérum a gel krém regulující produkci mazu a korigující nedokonalosti plus čisticí masku, která ovšem na rozdíl od spousty jiných nevysušuje. Kobaltově modré obaly hydratační řady nechybí ani v nabídce na cesty. Hydrating Trial Set oceníte po celý rok, ovšem v létě je naprosto nepostradatelný. V krabičce najdete minibalení hydratačního séra s komplexem probiotik a postbiotik, lehce vstřebatelný hydratační krém a noční masku. Tu vřele doporučujeme zejména na delší cesty letadlem. Na konci cesty vystoupíte s krásně hebkou a zklidněnou pokožkou, které se veškerá negativa klimatizace a suchého vzduchu na palubě ani nedotknou. 
Výrobky značek Envy Therapy a Simpl Therapy koupíte on-line, na všech klinikách Envy a také v prodejnách Douglas v Česku a na Slovensku.