Vogue Daily

#VogueBackstage E5: Liběna Rochová o tvůrčí i životní filosofii a závěrečné kolekci

Vogue CS ve spolupráci s Fajn rádiem přináší novou dvanáctidílnou podcastovou sérii s názvem #VogueBackstage. Můžete se těšit na pohled do zákulisí přípravy časopisu Vogue, na zajímavosti ze světa módy, designu, umění a v neposlední řadě na neokoukané hosty a rozhovory, které jinde neuslyšíte. Only in Vogue! 
V pátém díle zpovídá Jewellery and Accessories Editor časopisu Vogue CS Miro Sabo českou módní návrhářku Liběnu Rochovou. V jejich společném rozhovoru otevírají téma pravděpodobně poslední ucelené řady oblečení uznávané tvůrkyně. Je však její poslední výtvarná kolekce opravdu finálním projektem? Proč se Liběna Rochová zprvu bránila focení v Paříži pro Vogue CS? A čím nakonec bylo toto focení tak specifické? Spolu s prosincovým vydáním s obálkou, na které je zachycena Rochové kolekce, vyšlo současně čtvrté vydání Vogue Leaders, jejíž Cover Star je světově známá byznysmenka Kris Jenner. Co mají tyto dvě úspěšné ženy společné? 

#VogueBackstage E4: Andrea Běhounková, Saša Jány a Zoltán Tóth o podpoře LGBTQ+ komunity

Ve čtvrtém díle zpovídá šéfredaktorka Vogue CS Andrea Běhounková modelingového experta a ředitele agentury Elite Model Prague Sašu Jányho a designéra Zoltána Tótha. Diskusí pochopitelně rezonoval hrůzný čin, který se před týdnem odehrál v bratislavském queer baru a při němž vyhasly životy dvou mladých lidí. Jak podle Jányho a Tótha smýšlí česká a slovenská společnost o LGBTQ+ lidech? A co bychom měli redefinovat, aby se brutální projevy diskriminace už nikdy neopakovaly? #VogueBackstage E4 je online na Spotify nebo Apple Podcasts.

#VogueBackstage E3: Andrea Běhounková a Tono Stano o konvencích

Jak se Tono Stano staví ke konvencím? S čím přicházel do konfliktu za socialismu a s čím v současnosti? Existují v jeho tvorbě nějaké hranice? Nenechte si ujít třetí epizodu, ve které si šéfredaktorka Vogue CS Andrea Běhounková povídá s jedním z nejvýznamnějších československých fotografů, jehož dílo zdobí i aktuální vydání Vogue. #VogueBackstage E3 je online na Spotify nebo Apple Podcasts.

#VogueBackstage E2: Andrea Běhounková a Ondřej Cikán o tom, jak se tvoří Vogue CS

V čem se Vogue CS liší od jiných časopisů? Jaká je spolupráce s Annou Wintour? Proč je zářijové číslo Vogue CS nejdůležitějším v roce a co exkluzivně přináší to letošní? To vše se dozvíte ve druhém díle podcastové série #VogueBackstage, kde programový ředitel Fajn rádia Ondřej Cikán zpovídá šéfredaktorku Vogue CS Andreu Běhounkovou.

#VogueBackstage E1: Andrea Běhounková a Ondřej Cikán o rozdílech ve tvorbě časopisu a rádia

V prvním díle zpovídá šéfredaktorka Vogue CS Andrea Běhounková programového ředitele a moderátora Fajn rádia Ondřeje Cikána. Jaké je živit se hlasem? V čem se taková práce liší od tvorby, která je v první řadě vizuální? Co obnáší vytvořit úspěšný podcast? A k čemu jsou důležité propadáky? Nenechte si ujít nový díl na Spotify nebo Apple Podcasts!