Hudba

Nalaďte se na večer s playlisty od Vogue CS

Aktuální vydání Vogue CS doprovází každý čtvrtek večer na našem Instagramu #BedtimeStories. Najdete v nich tipy, které vám nahradí čtení pohádek na dobrou noc a zároveň vám pomůžou navodit noční atmosféru. Protože ruku na srdce – kdo neusíná s telefonem v ruce? Součástí jsou i playlisty, které pro naše followers vytvořili čeští a slovenští hudebníci. Který si před spaním pustíte vy?

BEDTIME STORY with Hasan

První z dnešních playlistů pro Vogue CS sestavil mladý rapper Hasan působící v labelu Milion+. Jeho večerní #Mood jsou Gorillaz, A$AP Rocky, ale i Depeche Mode nebo jeho společný song s Calinem. Doporučujeme poslouchat, když nebe spí.

BEDTIME STORY with ktva

Další playlist má na svědomí DJ ktva. Tedy abychom byli přesnější, Kristýna Coufalová pro #VogueCS rovnou udělala vlastní hudební mix či spíše koláž z tracků reflektující bedtime story posledních pár měsíců. „Chaotické myšlenky před usnutím a po probuzení. Korona, šumy a ruchy nekvalitních video callů, virtuálno, souboj sama se sebou a návrat ke kořenům, meditace, radikální změny, samota a smutek, intuice, nejistota, vyprázdněné město a příroda, pocity štěstí, hledání a nacházení smyslu. Balancování 2020,“ popisuje Kristýna svůj mix, který si právě teď můžete poslechnout na jejím Soundcloudu.

BEDTIME STORY with dné

Nenapadá nás lepší večerní hudba než ambient. Právě proto jsme oslovili hudebníka dné, aby sestavil playlist s krásnými melodiemi a beze zpěvu. Nasaďte sluchátka a nechte se před spaním uklidnit tóny Vanessy Amary nebo Green-House.

BEDTIME STORY with Katarzia

Playlist od slovenské zpěvačky Katarzie je stejně jemný jako ona sama. Uklidňující tóny, které se jím prolínají, jsou skvělou volbou na večer. Užijte si Rachel Sermanni, Janu Kirschner nebo Moses Sumney.

BEDTIME STORY with 7krát3

7krát3, který se v civilu věnuje fyzioterapii a jmenuje se Štěpán Hebík, sestavil playlist svých oblíbených #NightMood songů. Najdete v něm třeba Kendricka Lamara, Phila Collinse, ale třeba i českou kapelu HE band. Zanechat pořadí nutné!